Aicinām uz Emocionālās veselības nedēļas Izglītības darbinieku dienu!

 

Skolu mēdz saukt par bērna otrām mājām. Tas nozīmē, ka skolotāji, audzinātāji, arī skolu psihologi un sociālie pedagogi dažas bērnu šķautnes , iespējams, zina pat labāk par vecākiem. Kā saglabāt emocionāli labvēlīgu gaisotni, lai tajā labi justos gan bērni, gan viņu pedagogi? To aicinām uzzināt 2012.gada 10. oktobrī, kad RSU Psihosomatikas klīnikas Emocionālās veselības nedēļas ietvaros notiks klīnikas ārstu psihoterapeitu vadītas lekcijas un diskusijas izglītības darbiniekiem.

 

No plkst. 15:00 kopā ar dr. Agitu Lazdiņu aicinām iepazīties ar psihoterapijas elementiem un vēsturi, kā arī klīnikas darbiniekiem un telpām.

 

16:00-17.00 – dr. Ingrīdas Ratenieces lekcija „Iespējas veicināt emocionāli veselīgu  gaisotni komplicētos apstākļos”.

17:00-18:00 – diskusija „Vecāki – atbildīgie par bērna personības veidošanos. Skolas ietekme” un dažu sarežģītāko gadījumu analīze. Diskusijas dalībnieki aicināti iepriekš iesūtīt savus gadījumus – info@psihosomatika.lv.

 

 „Aicinām iepazīties ar psihoterapijas elementiem un vēsturi”

Paralēli lekcijām būs iespējams iegūt ieskatu psihoanalīzes pamatlicēja Zigmunda Freida darba atmosfērā, noskatoties filmas fragmentus. Lielākie entuziasti varēs iedziļināties dažos savas psihes noslēpumainos nostūros, ļaujoties melu detektora prototipam - Karla Gustava Junga vārdu asociāciju testam, kas uzrāda dažas no cilvēka neapzinātajām emocijām.

Būs iespēja ar dažu projektīvo testu fragmentu palīdzību ieskatīties savas personības ikdienā neapzinātajos stūrīšos un atklāt kādas neizprastas jūtas.

 

 

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūgums iepriekš pieteikties – 67625655 vai info@psihosomatika.lv.

Plašāka informācija par Emocionālās veselības nedēļas lekcijām – www.psihosomatika.lv

 

Emocionālās veselības nedēļa tiek īstenota ar Veselības ministrijas un Rīgas domes Veselības pārvaldes atbalstu.