Vācijas viesprofesora Dr.med. Bernharda Palmovski publiska lekcija

RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnika un katedra aicina uz prof. Dr.med. Berharda Palmovski publisku lekciju "Trīskāršā pieeja anamnēzes ievākšanai psihosomatikā" mūsu jaunajās telpās Kristapa ielā 30.


Profesors Dr. med. Bernhards Palmovski pārstāv Berlīnes Psihosomatiskās medicīnas un Psihoterapijas akadēmiju. Specializējies internajā medicīnā, kā arī psihoterapijā un psihosomatiskajā medicīnā. Viņam ir vairāk kā 30 gadu bagāta klīniskā pieredze.
Dr. med. Bernhards Palmovski regulāri apmāca rezidentus psihoterapijā un psihosomatiskajā medicīnā, kā arī ir izstrādājis un vada apmācības programmu citu specialitāšu ārstiem – ģimenes ārstiem, internistiem, ginekologiem - Psihosomatiskās medicīnas un Psihoterapijas akadēmijā, kur ieņem arī valdes locekļa amatu. Vada Berlīnes/Brandenburgas Vācu Psihosomatiskās medicīnas un Psihoterapijas asociāciju, ir žurnāla “Ärztliche Psychotherapie und Psychosomatische Medizin” zinātniskās komitejas loceklis, kā arī pilda Eiropas ārstu asociācijas psihosomatiskajā medicīnā un psihoterapijā (AEPM) valdes padomnieka funkcijas.

Lekcija notiks angļu valodā.

 

Datums, laiks:    03.11.2017.   /   14:00 - 16:00

Vieta:     Kristapa iela 30, Rīga, 2.stāvs

 

Dalības maksa: 10,00 EUR
Medicīnas studentiem un Latvijas Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas asociācijas biedriem bezmaksas!

 

REĢISTRĒJIES ŠEIT

 

Par dalību tiks izsniegti sertifikāti ar LĀB piešķirtajiem tālākizglītības punktiem!

 

 

Noskaties prof. Dr.med. Bernharda Palmovski vieslekciju Rīgas Stradiņa universitātē 23.03.2013.

"Somatization - a challenge for the Health Care System" (VIDEO)


Raksts pievienots 17. oktobrī, 2017