Kursi „Ārsta-pacienta terapeitiskās attiecības”

Ārsta – pacienta attiecības joprojām spēlē būtisku lomu ārstniecības procesā. Tieši to izveidošana nodrošina, ka ārsts pats ir vislabākās zāles pacientam. Lai kāda arī nebūtu tehnoloģiju attīstības pakāpe un sasniegumi, pacienta ārstēšana, bez emocionālo un intelektuālo terapeitisko faktoru klātbūtnes ārsta – pacienta attiecībās nav iedomājama.

Dotais izglītības kurss domāts, veco zināšanu un prasmju atjaunošanai un jaunu zināšanu un prasmju iegūšanai kolēģiem, kuri vēlas gan efektīvāk ārstēt, gan paši neizsīkt un saglabāt savas darba spējas arī turpmākai dzīvei.

 

Ielūdzam Jūs uz kursiem „Ārsta-pacienta terapeitiskās attiecības”,

programmas vadītāja asoc. prof. dr. Gunta Ancāne

 

Kursi notiks četrās sestdienās: š.g. 2.martā, 13.aprīlī, 11.maijā un 8.jūnijā

plkst.10:00 – 15:00, RSU Psihosomatiskajā Klīnikā, Kapseļu ielā 23, Rīgā.

 

2. martā

Pamatterapeitiskie faktori ārsta – pacienta attiecībās.

 

13. aprīlī

Transferences fenomens un kontrtransferences fenomens ārsta – pacienta

attiecībās. Kā ar to strādāt.

 

11. maijā

 

„Grūtie pacienti” ārsta kabinetā – pacienti ar psihosomatiskiem traucējumiem un psihopatoloģiju. Diagnostiskie un diferenciāldiagnostiskie aspekti.

 

8. jūnijā

Modernā medicīnas ētika, tās uzdotie jautājumi ārstam – atbildību sabiedrības priekšā, eitanāzija, asistētā pašnāvība u.c.

 

Nodarbību plāns: 1,5 stunda – teorētiskā lekcija; 1,5 stunda - lomu spēles;  1,5 stunda -gadījumu analīze. Par dalību visā kursā tiks izsniegts sertifikāts ar 24 tālākizglītības punktiem.

 

Pieteikt dalību seminārā var pa e-pastu: info@psihosomatika.lv vai pa telefonu: 67 625 655 līdz 2013.gada 28. februārim. Dalībnieku skaits kursā ierobežots.

 

Dalības maksa: 25 Ls par vienu nodarbību (5 stundas), veicot samaksu par visu kursu (4 nodarbībām) 15% atlaide  - 85 Ls ( t.sk. PVN).

Lūdzam samaksu veikt ar pārskaitījumu uz kontu: LV48HABA0551030779096, norādot “Ārstu kursi un dalībnieka vārdu, uzvārdu”. Ja nepieciešams rēķins, lūdzu, nosūtiet pieprasījumu un jūsu rekvizītus uz augstāk minēto e-pastu.


Raksts pievienots 2. martā, 2013