Līdz 23.janvārim vēl var pieteikties kursiem „Eksistenciāli jautājumi klīniskajā praksē un sadzīvē: dzīvība, nāve, sāncensība un izdzīvošanas jautājumi”

Medicīnā strādājot, ik pa brīdim rodas nepieciešamība uz ikdienā sastopamajiem jautājumiem un problēmām paskatīties plašāk un dziļāk. Tas uzlabo kontaktu ar pacientu, tas ļauj strādāt bez liekas papildus enerģijas atdeves un līdz ar to pasargā no izdegšanas sindroma un turklāt bagātina katra cilvēka personību.

Kā rāda klīniskā pieredze, ir jautājumi, kuri no jauna un no jauna tiek uzdoti ārstam un katram ārstniecības un aprūpes komandas profesionālim, tikai katru reizi gan citā aspektā un no cita redzes leņķa raugoties. Jautājumu uzdevēji ir pārliecināti, ka medicīnā strādājošu cilvēku zināšanas un pieredze ļaus uz šiem jautājumiem atbildēt.

Lai tas tā patiešām realitātē arī būtu, RSU Psihosomatikas klīnika aicina uz 2 dienu kursiem, kuros tiks apskatīti biežākie pacientu uzdotie jautājumi par cilvēku dzīves eksistenciālām problēmām, ar kurām nākas sastapties klīnikā un sadzīvē.

 

 „Eksistenciāli jautājumi klīniskajā praksē un sadzīvē: dzīvība, nāve, sāncensība un izdzīvošanas jautājumi”

Divu dienu kursi – trešdienās: 28.01.2015 un 04.02.2015

Programmas vadītāja profesore dr. Gunta Ancāne

 

28.01.2015.- „Miršana, nāve, eitanāzija, asistētā pašnāvība. Aktuālie ētikas jautājumi pacientu aprūpē” (6 akadēmiskās stundas)

04.02.2015.- „Oidipiālās problēmas, to sadzīviskais un medicīniskais aspekts” (6 akadēmiskās stundas)

 

Kursi notiks RSU Psihosomatiskās Medicīnas un Psihoterapijas klīnikā, Kapseļu ielā 23, Rīgā.

Kursu norise abās dienās: no plkst. 13.00-18.00.

 

Dalības maksa par divu dienu kursiem: 78,00 EUR (t.sk. PVN).

 

Par dalību tiks izsniegts sertifikāts ar Latvijas Ārstu Biedrības apstiprinātiem tālākizglītības punktiem.

 

Pieteikt dalību var pa e-pastu: info@psihosomatika.lv, norādot rekvizītus rēķina izrakstīšanai,  līdz 2015.gada 23. janvārim.

 

Aicinām pieteikties tūlīt, jo dalībnieku skaits kursos ierobežots!

 

Nodarbību plāns abās dienās: 2 akadēmiskās stundas – teorētiskā lekcija; 2 akadēmiskās stundas – grupas diskusija; 2 akadēmiskās stundas – Bālinta grupa (kopā 6 akadēmiskās stundas).


Raksts pievienots 20. janvārī, 2015