Emocionālā atbalsta projekts

Iespējams, ikdienas mācību slodze ir nepamatoti liela, varbūt nekādi neizdodas atpūsties, jo atbildības slogs neatkāpjas ne uz brīdi. Varbūt ir grūti tikt galā ar izjūtām, ko radījis neveiksmīgs eksāmens vai pirmā pieredze, slimnīcā tiekoties ar īstiem pacientiem. Iespējams, Tevi vajā nemiers, bailes, vainas izjūta, grūtības koncentrēties un atcerēties pat visvienkāršāko. Varbūt traucē attiecību problēmas, depresija, vientulības un bezjēdzības izjūta.

Bet varbūt viss ir kārtībā, un ir tikai vēlēšanās vēl labāk sevi izprast un vēl labāk tikt galā ar studenta dzīves līkločiem.

Stresa emocionālās izpausmes var būt nemiers, bailes, vainas izjūta, grūtības koncentrēties un atcerēties visvienkāršāko, bet ķermeniskās (fiziskās) izpausmes - nogurums, apetītes trūkums, sirdsklauves, trīce, drebuļi, galvassāpes, sāpes vēderā, bezmiegs, slikta dūša, bieža saaukstēšanās.

 

RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnikas ārsti-rezidenti palīdzēs tikt galā ar emocionālām grūtībām, un stresa izraisītām ķermeniskām jeb somatiskām problēmām.

 

Vizīti var pieteikt, zvanot 67625655 vai rakstot info@psihosomatika.lv

Pirms vizītes, lūdzu, brīdini, ka esi students no RSU. Tas ir svarīgi, lai administratore zinātu, ka Tev šo pakalpojumu daļēji apmaksā Rīgas Stradiņa universitāte.

Lai saņemtu pakalpojumu, jāuzrāda derīga studenta apliecība!

 

 

 


Raksts pievienots 25. aprīlī, 2018