Emocionālās veselības nedēļa 7.-11. oktobris

 

Tuvojoties Pasaules Psihiskās veselības dienai, ko visā pasaulē atzīmēs 10. oktobrī, RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnika, kā ik katru gadu, organizē dažādus pasākumus, kas saistīti ar emocionālās veselības uzlabošanu. Šogad Emocionālās veselības nedēļa norisināsies no 7.-11.oktobrim un tās tēma - “Personības radošums un psihiskā veselība”.

2019.gada 9.oktobrī Klīnikā norisināsies pasākums “Personības radošums un psihiskā veselība. Mūzika kā emocionālās veselības uzlabošanas veids”, kura ievadā Klīnikas ārsti psihoterapeiti lasīs lekciju par radošo aktivitāšu nozīmi personas psihiskās veselības uzlabošanā. Pēc lekcijas – radoši muzikāla nodarbība kopā ar pianistu Artūru Cingujevu. Mūziķis ir daudzu starptautisku konkursu laureāts un klavierspēles pasniedzējs. A.Cingujevs iedrošina ikvienu, ka mūzika arī pieaugušo cilvēku dzīvē ir veids, kā caur skaņu un muzicēšanu iespējams uzlabot savu emocionālo labsajūtu. Pasākuma noslēgumā - diskusija un sarunas.

Savukārt no 2019.gada 7.-11.oktobrim Klīnikas ārsti sniegs bezmaksas psihoterapijas konsultācijas ar Skype palīdzību. Skype konsultācijas sniedz iespēju saņemt speciālista padomu ikvienam, arī ārpus Latvijas dzīvojošajiem, kuri vēl tikai plāno vai dažādu iemeslu dēļ nevar saņemt ārsta psihoterapeita palīdzību klātienē. Tiešsaistes konsultācija ir kvalitatīva alternatīva klātienes konsultācijai, jo saruna ar ārstu notiks 40 minūtes.

Visi Emocionālās veselības nedēļas ietvaros plānotie pasākumi ir bez dalības maksas, sīkāka informācija par pasākumiem, tai skaitā, par pieteikšanos: Klīnikas mājas lapā www.psihosomatika.lv, Klīnikas sociālo tīklu kontā Facebook, kā arī pa tālr. 67625655.


Raksts pievienots 25. septembrī, 2019