Grāmata par psihosomatisko medicīnu un konsultatīvo psihiatriju pasaulē “Global Psychosomatic Medicine and Consultation-Liaison Psychiatry”

Izdevniecība “Springer Nature” nupat laidusi klajā grāmatu par psihosomatisko medicīnu un konsultatīvo psihiatriju pasaulē “Global Psychosomatic Medicine and Consultation-Liaison Psychiatry” (redaktors Hoyle Leigh). Grāmatas autoru vidū arī RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas ārsti prof. Dr. med. Gunta Ancāne, doc. Dr. med. Artūrs Utināns, dr. Artūrs Miksons un dr. Artūrs Ancāns.

Izdevums ir vērtīgs ne tikai pieredzējušiem psihoterapeitiem/psihosomatologiem un psihiatriem, bet arī medicīnas studentiem un citiem veselības aprūpes jomas profesionāļiem. Grāmatā sniegta ļoti apjomīga informācija par psihosomatiskās medicīnas attīstību pasaulē, pētītas sakarības starp rietumu medicīnisko un dažādu tautu tradicionālo medicīnu. RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas ārsti, prof.Dr.med.G.Ancānes vadībā, veikuši vērtīgu psihosomatiskās medicīnas attīstības izpēti Baltijas valstīs, Padomju savienībā un Krievijas Federācijā.

Klīnika lepojas un novērtē savu ārstu sniegtās zināšanas psihosomatiskās medicīnas izpētes jomā ne vien Latvijā, bet arī pasaulē!

Grāmatu iespējams iegādāties:
https://www.springer.com/gp/book/9783030125820


Raksts pievienots 19. septembrī, 2019