Grāmatas dāvinājums Latvijas bibliotēkām

Ielūdzam Jūs uz ārstes psihoterapeites profesores Guntas Ancānes grāmatas „Vecākiem. Par sevi un bērniem: atziņas un ieteikumi, lai bērns augtu vesels un laimīgs” dāvinājumu Latvijas bibliotēkām 23. maijā, plkst. 11.00–13.00 LNB korē (11. stāvā), Rīgā Mūkusalas ielā 3.

 

Uz pasākumu aicinām publisko un augstskolu bibliotēku vadītājus, kā arī citus interesentus. Programmā paredzēts gan krājuma dāvinājums, gan lekcija ar ieskatu krājumā iekļautajās atziņās. Plānots, ka dāvinājums nonāks pie lasītājiem visu novadu bibliotēkās.

 

Latvijas valsts simtgadē profesore dāvā ilggadējā pieredzē uzkrāto atziņu krājumu bibliotēkām, lai mūsu ģimenēs augtu veseli un laimīgi bērni, kas izturas ar cieņu pret sevi un citiem, izjūt brīvību, gribu un spēju uzņemties atbildību, ir drosmīgi, krietni un radoši.

 

„Jo labāk bērns jūtas bērnībā, jo lielāka labsajūta dzīves pirmajos gados, jo veselāks kā pieaugušais šis cilvēks būs. Jo vairāk piepildītu mērķu, sasniegumu, panākumu un prieka to sagaida,” ar praksē novēroto dalās ārste psihoterapeite profesore Gunta Ancāne.

 

Krājumā „Vecākiem. Par sevi un bērniem: atziņas un ieteikumi, lai bērns augtu vesels un laimīgs”profesore Gunta Ancāne raksta par pašcieņu kā laimīgas dzīves pamatu – kā bērnam to veidot, kā veicināt atbildības izjūtu par saviem lēmumiem, par to, vai pastāv bērna „niķi”, kā tos skaidrot un ko ar tiem iesākt, un vēl daudzām citām būtiskām tēmām, kas stāsta par to, kā izaudzināt laimīgu un veselu bērnu.

 

 

Bibliotēku vadītājiem lūgums savu dalību apstiprināt līdz 2018. gada 18. maijam http://ejuz.lv/jce

Citus interesentus lūdzam pieteikties, sazinoties ar mums: info@psihosomatika.lv vai 67625655.

 


Raksts pievienots 2. maijā, 2018