Sveicam Jaunajā mācību gadā!

Šodien, 3. septembrī sāksies jauns studiju gads arī RSU Psihosomatikas un psihoterapijas katedrā un klīnikā. Vienpadsmit mūsu ārsti vadīs seminārus Rīgas Stradiņa universitātes studentiem un abu Latvijas medicīnas augstskolu rezidentiem.

Esam sagatavojuši teorētiskās un praktiskās apmācības medicīnas studentiem, zobārstiem, zobu higiēnistiem, pediatriem, fizioterapeitiem, audiologopēdiem, uztura speciālistiem, sabiedrības veselības un komunikācijas un mediju studiju speciālistiem. Tāpat Klīnikas ārsti ir izstrādājuši semināru ciklus rezidentiem – ģimenes ārstiem, pediatriem, neirologiem, onkologiem, mutes, sejas un žokļu ķirurgiem, oftalmologiem, ginekologiem, algologiem un sporta ārstiem.

 

Pie tam, kā ierasts, Klīnika organizēs tālākizglītības pasākumus un Bālinta grupas izdegšanas profilaksei ārstniecības personām, profesore Gunta Ancāne vadīs arvien pieprasītās Personības izaugsmes grupas pieaugušajiem.

Un paralēli izglītosimies arī paši – semināros, meistarklasēs, konferencēs un kongresos, - lai bagātinātu savas zināšanas un paplašinātu redzesloku.

 

Esam priecīgi sveikt Jūs Jaunajā mācību gadā!


Raksts pievienots 3. septembrī, 2018