Miega Dienas 8. un 9. aprīlī

Saskaņā ar popkultūru ir jāskaita, lai iemigtu - viena aita pārlēca pār sētu, divas aitas pārlēca pār sētu... bet kā rīkoties, ja sēta ir par augstu? Atbildes uz šo un citiem jautājumiem varēs rast 8. un 9. aprīlī plkst. 17.00 Kristapa ielā 30.

Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatikas un psihoterapijas klīnika kopā ar Latvijas Medicīnas Studentu Asociāciju jau otro gadu organizē diskusiju par veselīgu miegu gan pieaugušiem, gan bērniem un pusaudžiem.

Lekciju ciklā interesentiem būs iespēja uzzināt, kā veidojas sapņi un kā tos varētu skaidrot; kas ietekmē miegu un kādi ir biežākie miega traucējumi. Šī būs vienreizēja iespēja uzzināt vairāk par pusaudžu un bērnu miegainību, uzdot jautājumus un iesaistīties diskusijā ar speciālistiem. Mēs par miegu pastāstīsim!

 

 

Programma:

Pirmdiena, 8. aprīlis:

17.00 – Sapnis kā smadzeņu darba rezultāts. Es krītu, es lidoju, es slīkstu. Man pakaļ skrien lauva... Kā ārsts var palīdzēt to izprast? / prof. Dr.med Gunta Ancāne
18.00Kur mājo miegs?  /prof. Dr.med Māra Pilmane

 

Otrdiena, 9. aprīlis:

17.00 – Cik svarīga ir vakara pasaka un tās nozīme bērna emocionālajā veselībā /Dr. Sandra Vinniņa
18.00 – Pusaudžu miegainība – kas tā ir? / Dr. Marta Celmiņa

 

 

Esat laipni lūgti ierasties 30 minūtes agrāk, lai iejustos pasākuma atmosfērā pie tases kafijas vai gardās Rūķīšu tējas!

Vieta: Kristapa iela 30, 2.stāvs, prof. Mārtiņa Zīles zāle.
Dalība bez maksas! Reģistrācija Facebook pasākuma lapā https://ej.uz/MiegaD 
un uz vietas pirms pasākumiem. 


Raksts pievienots 1. aprīlī, 2019