Personības izaugsmes treniņgrupa

Saki “Jā!” personības izaugsmei!
Sešu secīgu nodarbību laikā apgūsiet dažādas metodes – kā nomierināt pārlieku spēcīgas emocijas, distresu, satraukumu, kā justies pēc iespējas labāk savā ķermenī. Kopīgi tiks rasts emocionāls līdzsvars un spēja labi justies gan darbā, gan atpūtā, jo ikviens cilvēks dzīvē tiecas pēc harmonijas – karjerā, ikdienā, savstarpējās attiecībās un apkārtējā vidē.

 

Nodarbības notiek divreiz mēnesī, plkst. 16:00-17:30

Oktobris – 2., 16.

Novembris – 6., 20.

Decembris – 4., 18.

Maksa par nodarbību ciklu 240 EUR (iespējams maksājums pa daļām)

 

Treniņgrupu vada prof.Dr.med. Gunta Ancāne, ārste-psihoterapeite, psihosomatoloģe, RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedras un klīnikas vadītāja, Eiropas Psihosomatiskās medicīnas asociācijas prezidente. 1979. gadā prof. Gunta Ancāne ar izcilību pabeigusi Rīgas Medicīnas institūtu. Daudzu zinātnisko rakstu, konferenču tēžu, metodisko un mācību līdzekļu autore.  2013.gadā prof. Guntai Ancānei piešķirta Latvijas Ārstu biedrības Goda zīme par izciliem sasniegumiem medicīnā. 2017. gada nogalē klajā nācis izdevums, ko profesore dāvina Latvijas iedzīvotājiem Valsts simtgadē “Vecākiem. Par sevi un bērniem. Atziņas un ieteikumi, lai bērns augtu vesels un laimīgs”

 

Atsauksme no pavasara grupas dalībnieces: “Šis kurss ir bijis katra centa un minūtes vērts. Man ir sniegtas zināšanas un manis pašas ziņā ir tas, kā tās lietot nākotnē.”

 

Pieteikšanās info@psihosomatika.lv, 67625655 (reģistrācija līdz 25.septembrim)


Raksts pievienots 30. augustā, 2018