Ielūdzam ārstus uz semināru „Psihosomatiskā veselība – iespējas un izaicinājumi”

Mums ir patiess prieks Jūs aicināt piedalīties starptautiskā izglītojošā seminārā, kas tiek organizēts sadarbībā ar Eiropas ārstu asociāciju psihosomatiskajā medicīnā un psihoterapijā (AEPM).  Tā būs lieliska iespēja tikties un dalīties pieredzē ar kolēģiem, zinošiem ekspertiem – ārstiem psihoterapeitiem, psihosomatiskās medicīnas speciālistiem no Vācijas, kā arī uzklausīt Eiropas un Amerikas novitātes psihoterapijas specialitātē.

 

Seminārs notiks 20. martā plkst. 16.30 – 18.30, RSU Psihosomatikas klīnikā, prof. Zīles zālē, Kapseļu 23

 

16:30– 17:00

Diagnostikas un diferenciāldiagnostikas metodes ambulatorajā psihoterapijā

Dr. Bernhards Palmowski, MD,  Psihosomatiskās Medicīnas un Psihoterapijas akadēmija, Vācija

17:00– 17:30

Psihosomatiskā pieeja un tās loma veselības aprūpē

Dr. Matiass Rose, MD, PhD, Charité klīnika, Berlīnes Medicīnas universitāte, Hārvardas universitāte un Masačūsetas universitāte (ASV)

17:30– 18.30

Vieslektoru vadītas klīniskās supervīzijas (ambulatori pacientu gadījumi).

 

Īsa vieslektoru profesionālā biogrāfija:

 

Dr. Bernhards Palmowski, MD ir specializējies internajā medicīnā, kā arī psihoterapijā, psihosomatiskajā medicīnā un psihoanalīzē. Viņam ir vairāk kā 30 gadu bagāta (pārsvarā ambulatora) klīniskā pieredze. Dr. Palmowski regulāri apmāca rezidentus psihoterapijā un psihosomatiskajā medicīnā, kā arī ir izstrādājis un vada apmācības programmu citu specialitāšu ārstiem – ģimenes ārstiem, internistiem, ginekologiem - Psihosomatiskās medicīnas un Psihoterapijas akadēmijā, kur ieņem arī valdes locekļa amatu. Dr. Bernhards Palmovski vada Berlīnes/Brandenburgas Vācu Psihosomatiskās medicīnas un

    Bernhard Palmowski

Psihoterapijas asociāciju, ir žurnālā “Ärztliche Psychotherapie und Psychosomatische Medizin” zinātniskās komitejas loceklis, kā arī pilda Eiropas ārstu asociācijas psihosomatiskajā medicīnā un psihoterapijā (AEPM) valdes padomnieka funkcijas. 

 

Dr. Matiass Rose, MD PhD vada Psihosomatiskās medicīnas centru vienā no atzītākajām klīnikām Vācijā - Berlīnes Medicīnas Universitātes Šaritē klīnikā (Medical Clinic of the Charité, Universitätsmedizin Berlin). Hārvardas universitāte Bostonā un Masačūsetas universitāte (ASV) ir  viņa papildus darba vietas, kur viņš kā viesprofesors lasa lekcijas modernajā psihometrijā. Profesoram Matiasam Rose ir internista, psihoterapijas un psihosomatikas ārsta sertifikāti, un vairāk kā 20 gadu klīniskā pieredze.  Viņa galvenās zinātniskās intereses skar dzīves     Matthias Rose

kvalitātes mērījumu izpēti hronisku slimību gadījumos un modernās psihometrijas metodes. Viņš ir zinātniskais eksperts daudzos medicīnas zinātnes žurnālos, paša zinātnisko publikāciju skaits ir vairāk kā 80, kas ir bijušas citētas vairāk kā 1000 reižu. Viņa darba ieguldījums ir novērtēts ar vairākiem apbalvojumiem, tai skaitā Lilly Dzīves Kvalitātes balva, Heinriha Bauera apbalvojums par ieguldījumu diabēta ārstēšanā un Gada Docētāja balva no Hamburgas universitātes klīnikas.

 

Seminārs notiks angļu valodā. Par dalību seminārā tiks izsniegts sertifikāts ar LĀB noteiktiem tālākizglītības punktiem.

 

Pieteikt dalību seminārā var pa e-pastu: info@psihosomatika.lv vai pa telefonu: 67 625 655 līdz 2013.gada 18. martam.

 

Dalības maksa: ārstiem 10, 00 (desmit) Ls, RSU studentiem  - bez maksas. Samaksu varēs veikt uz vietas vai ar pārskaitījumu uz Latvijas Psihosomatiskās medicīnas un Psihoterapijas asociācijas kontu, Nr. LV66HABA0551033665880 (Swedbank), norādot “Dalība 20. marta seminārā un dalībnieka vārdu, uzvārdu”. Ja nepieciešams rēķins, lūdzu, nosūtiet pieprasījumu un jūsu rekvizītus uz augstāk minēto e-pastu.

 

Aicinām pieteikties uz supervīzijām pie ārvalstu vieslektoriem!

 

Ar cieņu

 

RSU Psihosomatikas un Psihoterapijas klīnika

www.psihosomatika.lv


Raksts pievienots 20. martā, 2013