Seminārs skolotājiem

Aicinām piedalīties seminārā par tēmu „Skolotāju attiecību prasmju veidošana ar „grūtajiem skolēniem” un viņu vecākiem”, 

 

kurā tiks sniegti praktiski ierosinājumi skolotāja psihoemocionālās veselības saglabāšanā, skolotāja profesionālu attiecību veidošanā ar skolēniem un viņu vecākiem, piedāvāti atbalsta un virzības pasākumi pedagogu darbā. 

Seminārs paredzēts direktora vietniekiem audzināšanas darbā, pedagogiem – klašu audzinātājiem un priekšmetu skolotājiem, sociālajiem pedagogiem.

 

Latvijā ir būtiski pasliktinājušies rādītāji, kas atspoguļo jauniešu psihisko veselību. Kā liecina pētījuma dati, vidēji 12% 15 - 16.g.v. Rīgas skolēni bieži izjutuši saspringumu, nervozitāti, grūtības aizmigt, vēlmi raudāt. Bērnu, jauniešu pašnāvību skaits pieaug: pērn – 77 jaunieši, no viņiem 67 vīrieši. Pusaudžu depresīvo garastāvokli un psihoemocionālās problēmas ietekmē noteiktas faktoru grupas: attiecības ar vecākiem, skolotājiem, vienaudžiem, iekšējie emocionālie, psihosociālie faktori, psihiskā veselība. Līdz ar to pieaug skolotāju darba emocionālā intensitāte, jauno izaicinājumu gaismā nodibinājums „Sabiedrības veselības fonds” sniedz atbalstu pedagogiem pieaugošo problēmsituāciju, konfliktu risināšanā ar skolēniem un viņu vecākiem.

 

Aicinam pieteikties uz vienu no semināriem, kas notiks:

2. novembrī pl.14.00-15.30 vai

6. novembrī pl.17.30-19.00 vai

8. novembrī pl.16.00-17.30

 

(norises vieta: RSU Psihosomatikas klīnika, Kapseļu iela 23, Rīga).

 

Pieteikšanās semināram, sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@psihosomatika.lv vai zvanot pa tālruni: 67625655.

 

Pateicoties Rīgas domes Labklājības departamenta atbalstam skolotāju izglītības projektam „Attiecību prasmju veidošana ar „grūtajiem skolēniem” un viņu vecākiem”, dalība semināros ir bezmaksas.

 

Agita Lazdiņa,

nodibinājuma „Sabiedrības veselības fonds”

valdes locekle

mob. t. 29 469 750

 


Raksts pievienots 2. novembrī, 2012