Aicinājums veģetatīvās distonijas pacientiem - AKCIJA NOSLĒGUSIES

Paldies par Jūsu interesi! Visas vietas projektā ir aizpildītas.

 

Ja Jums ir diagnosticēta veģetatīvā distonija jeb ķermeņa simptomi “uz nervu pamata”, tādi kā sirdsklauves, elpas trūkums, elpošanas grūtības, svīšana, drebuļi, klepus, vēdera pūšanās un urkšķēšana, bieža vēdera izeja vai bieža vajadzība urinēt, ko pavada trauksme, nemiers, bailes, bezpalīdzības sajūta, dažkārt panikas lēkmes un klīniskie izmeklējumi traucējumu iemeslus neuzrāda, un līdzšinējā ārstēšana nav daudz palīdzējusi, aicinām pieteikties vizītei pie ārsta psihoterapeita RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnikā.

 

Kā zināms,  psihoterapija šo traucējumu ārstēšanā  ir izvēles metode. Ieguvums terapijas rezultātā ir daudz plašāks nekā tikai simptomu izzušana. Dziļā veida psihoterapija veicina personības brieduma iestāšanos, dažādu ikdienas kompleksu mazināšanos, tādējādi liekot labus pamatus cilvēka dzīves sakārtošanā. Psihoterapija vairumā gadījumu ir ilgtermiņa terapijas metode, taču tā netiek apmaksāta no valsts budžeta līdzekļiem un tas varētu būt šķērslis šīs ārstniecības metodes pieejamībai.

 

Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatikas un psihoterapijas klīnika, kas vienlaikus ir arī topošo ārstu mācību bāze, aicina saņemt ārstēšanu par samazinātu maksu, t.i. 12 EUR pie psihoterapijas studentēm pieredzējušu ārstu pārraudzībā*.

 

Akcija spēkā 10 terapijas vizītēm pie dr. Madaras Kurpnieces un dr. Leldes Loginas, piesakoties līdz 31.martam pa tālr. 67625655. Pieteikumu skaits ir ierobežots.


* Pārraudzība nozīmē, ka sertificēts ārsts sniedz konsultatīvu, izglītojošu atbalstu studējošam ārstam ar mērķi pilnveidot tā profesionālo kompetenci un ārstniecības kvalitāti. Supervīzijas notiek stingri ievērojot pacienta anonimitāti. 


Raksts pievienots 15. februārī, 2019