Lepojamies

 

 

  • Klīnikas virsārsts dr. Artūrs Utināns saņēmis pateicību no Valsts probācijas dienesta
         

2015. gada 7. oktobrī RSU Psihosomatikās medicīnas un psihoterapijas katedras un klīnikas ārsts dr. Artūrs Utināns saņēmis pateicības rakstu no Valsts probācijas dienesta par nozīmīgu ieguldījumu Valsts probācijas dienesta veidošanā un attīstībā.

          RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedras un klīnikas vadītāja asoc.prof.Gunta Ancāne saņēmusi Latvijas Ārstu biedrības otrās pakāpes goda zīmi "Tempus Hominis" - par izciliem sasniegumiem medicīnā, ieguldījumu Latvijas iedzīvotāju veselības aprūpē, psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas attīstībā un Latvijas Ārstu biedrības attīstībā.

 

         
Dr. Tarass Ivaščenko 2013. gada 4. - 28. februārī bija vizītē Regensburgas (Vācija) Universitātē, kur lasīja lekcijas Vācijas medicīnas fakultātes studentiem. 
 

 

       

Vislielākais prieks par mūsu kolēģi dr. Maiju Šetleri, kura ieguva balvu nominācijā „Gada notikums 2012” par trīs sējumu izdevumu iekšķīgās slimībās „Klīniskā medicīna”.

Lasīt vairāk

 

 

         

2012.gada 26. maijā tika pirmo reizi piešķirtas balvas gada labākajiem darbiniekiem par īpašiem sasniegumiem un personīgo ieguldījumu 4 kategorijās.

Lasīt vairāk

 

         

2011. gada 14. novembrī savu promocijas darbu aizstāvēja Psihosomatikas klīnikas fizioterapeite Daina Šmite - „Hronisku muguras lejasdaļas sāpju pacientu analīze biopsihosociālā modeļa ietvaros" (specialitāte - rehabilitācija).

Lasīt vairāk