Sveicināti Psihosomatikas klīnikas mājas lapā!

Ārstu psihoterapeitu saraksts

Zvani un pieraksties

Klīnikas darba laiks darba dienās plkst. 8.00-20.00

 

Klīnikā strādā vadošie ārsti psihoterapeiti, tai skaitā Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēji, docenti un profesori. Ar speciālistu palīdzību izprotot problēmu vai slimību psihoemocionālās cēloņsakarības, spēsiet labāk atrisināt problēmsituācijas, uzlabosies veselība, attiecības ar sev tuvajiem un kopumā dzīves kvalitāte.

Jaunumi

Ielūdzam uz RIGA CONFERENCE 2016

21. janvārī, 2016

Starptautiska konference Psihosomatikā un Psihoterapijā

RIGA CONFERENCE 2016

 

THE DOCTOR – PATIENT RELATIONSHIP AND MIGRATION CRISIS IN CLINICAL PRACTISE

Medical political – clinical conference 

2016. gada 22. – 23. aprīlī Rīgā

Lasīt vairāk

Sarunu vakars Latvijas studentiem ar profesori Dr.med.Guntu Ancāni

5. janvārī, 2016

13. janvārī Psihosomatikas klīnikā norisinājās otrais sarunu vakars ar profesori Guntu Ancāni.

Vakara tēma bija "Students un dzīves eksistenciālās problēmas - dzīve un nāve, dzīves jēga".

 

Lasīt vairāk

Prof. Dr. med. Volframa Šufela viesošanās Klīnikā

8. decembrī, 2015

RSU Psihosomatikas klīnikā 3. un 4. decembrī ar vieslekcijām uzstājās Marburgas Universitātes Internās medicīnas centra Psihosomatikas nodaļas profesors Dr. med. Volframs Šufels (Wolfram Schüffel) no Vācijas. Vieslekcijas ar uzrunu atklāja RSU mācību prorektore Tatjana Koķe. Abas dienas papildus norisinājās arī profesora vadīta Bālinta grupa, supervīzijas ārstiem, ārstiem-rezidentiem un medicīnas studentiem. 

Lasīt vairāk

Kādēļ personībai nepieciešams attīstīties mūža garumā? Atbild dr. Maija Šetlere

2. decembrī, 2015

"Aizvadot veco gadu, ir vēlme pārskatīt, cik jēgpilns ir bijis šis gads un dzīve kopumā. Šāda pārskatīšana ir vērtējama pozitīvi, jo ļauj apzināt sasniegto, izvirzīt jaunus mērķus un dzīves uzdevumus, kā arī vērtēt pašizaugsmi. Lai to veiksmīgāk darītu, ir lietderīgi sev uzdot trāpīgus jautājumus un godīgi atbildēt uz tiem. Piemēram, cik daudz esmu sportojis, cik daudz skatījies seriālus un cik grāmatu izlasījis?” stāsta Rīgas Stradiņa Universitātes Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas ārste psihoterapeite Maija Šetlere.  

Pilnu rakstu lasiet šeit.

Lasīt vairāk

Māņticība - vai un kā tā traucē attīstīties Latvijas sabiedrībai? Atbild dr. Artūrs Utināns

2. decembrī, 2015

Tuvojoties Jaungadam, ne vienam vien latvietim rodas vēlme uzzināt, ko viņam nākamajā gadā sola zīlnieks, horoskopi, astrologs, numerologs. Ticību visām šīm lietām sauc par maģisko domāšanu, arī māņticību.

Vai un kā tā traucē attīstīties cilvēkam individuāli un Latvijas sabiedrībai kopumā, stāsta Rīgas Stradiņa Universitātes Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas ārsts psihoterapeits Artūrs Utināns.

Pilnu rakstu lasiet šeit.

Lasīt vairāk

Īpašs piedāvājums tikai ārstiem-rezidentiem uz profesora Dr. med. Volframa Šufela lekcijām

23. novembrī, 2015

Piesakoties uz profesora Dr. med. Volframa Šufela (Wolfram Schüffel) vieslekcijām no 23. līdz 27. novembrim, dalības maksa ārstiem-rezidentiem - 12 EUR.

Norises vieta: RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedra, Kapseļu iela 23, Rīga. 

 

Lasīt vairāk

Prof. Dr. med. Wolfram Schüffel lekcijas un semināri

20. novembrī, 2015

Psihosomatikas un psihoterapijas katedrā 3. un 4. decembrī ar vieslekcijām uzstāsies Marburgas Universitātes Internās medicīnas centra Psihosomatikas nodaļas profesors Dr. med. Volframs Šufels (Wolfram Schüffel) no Vācijas. 

Aicinām visu specialitāšu ārstus, ārstus-rezidentus, kā arī medicīnas studentus uz lekcijām, semināriem un Bālinta grupām angļu valodā.   

Lasīt vairāk

Priecājamies! Profesore Gunta Ancāne lasa lekcijas Berlīnes ārstiem!

20. novembrī, 2015

24. oktobrī Psihosomatikas un psihoterapijas katedras un klīnikas vadītāja, profesore Gunta Ancāne piedalījās Berlīnē organizētajā "Psihosomatikas Galvaspilsētas simpozijā"

(Hauptstadtsymposium Psychosomatik 2015).

 

Lasīt vairāk

Vēl tikai dažas dienas var pieteikties emocionālās veselības treniņa grupai

16. novembrī, 2015

Ikviens cilvēks dzīvē tiecas pēc harmonijas – karjerā, ikdienā, savstarpējās attiecībās un apkārtējā vidē. Veselīgs dzīvesveids, sakārtotas attiecības starp vairākām paaudzēm, uzticības pilnas vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, psihoemocionālās un fiziskās veselības veicināšana – tās ir dzīves kvalitātes sastāvdaļas, kas ietvertas šajā formulā. 

Lasīt vairāk

Aicinām atzīmēt Latvijā patriotu nedēļu!

12. novembrī, 2015

Novembris ir patriotiskākais mēnesis gadā, tas ir laiks, kad vēl vairāk apzināmies savu identitāti un jūtamies lepni par savām saknēm.

Noklausies iedvesmojušu interviju Latvijas Radio 1 ar Briseles latvieti Pēteri Ancānu, kurš katru mēnesi dodas no savas dzīves vietas Briselē uz Latviju, lai piedalītos Zemessardzes mācībās. Interviju klausies šeit.

 

Lasīt vairāk

Skatīt rakstu arhīvu >