Sveicināti Psihosomatikas klīnikas mājas lapā!

Ārstu psihoterapeitu saraksts

Zvani un pieraksties

Klīnikas darba laiks darba dienās plkst. 8.00-20.00

Klīnikā strādā vadošie ārsti psihoterapeiti, tai skaitā Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēji, docenti un profesori. Ar speciālistu palīdzību izprotot problēmu vai slimību psihoemocionālās cēloņsakarības, spēsiet labāk atrisināt problēmsituācijas, uzlabosies veselība, attiecības ar sev tuvajiem un kopumā dzīves kvalitāte.

Jaunumi

Starp arhaisku vardarbību, brīvību un drosmi

16. decembrī, 2014

Pēdējā laikā Latvijas medijos notiek spēle jeb flirts ar vardarbību un tās popularizēšanu. Mediji, aicinot uz intervijām Viesturu Rudzīti, izvēlējušies popularizēt tos, kuri vardarbību atzīst par pieņemamu.

Profesores dr.Guntas Ancānes komentārs

Lasīt vairāk

Kursi „Eksistenciāli jautājumi klīniskajā praksē un sadzīvē: dzīvība, nāve, sāncensība un izdzīvošanas jautājumi”

12. decembrī, 2014

Medicīnā strādājot, ik pa brīdim rodas nepieciešamība uz ikdienā sastopamajiem jautājumiem un problēmām paskatīties plašāk un dziļāk. Tas uzlabo kontaktu ar pacientu, tas ļauj strādāt bez liekas papildus enerģijas atdeves un līdz ar to pasargā no izdegšanas sindroma un turklāt bagātina katra cilvēka personību.

Lasīt vairāk

„Sliktais raksturs” izglītībā

11. decembrī, 2014

Skolotāju emocionālā veselība labāk palīdz konfliktu risināšanā un agresīvu bērnu izprašanā. Kā skolotājam, vadītājam, jaunietim un ģimenes locekļiem pārvarēt sliktā rakstura mestos izaicinājumus izglītības vidē, skolas gaitās, kolēģos, audzēkņos un sevī? Vai ārsts var palīdzēt un kā izprast skolēnu agresīvās reakcijas, vairāk intervijā Skolas Vārdam stāsta Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatikas klīnikas ārsts – rezidents psihosomatiskajā medicīnā un psihoterapijā Artūrs Miksons.

Lasīt vairāk

Aicinām apmeklēt „Attiecību skolas” pēdējo lekciju

19. novembrī, 2014

Aicinām apmeklēt "Attiecību skolas" lekciju cikla "Par pusaudzi" pēdējo lekciju "Kā runāt ar bērnu sarežģītās situācijās".

Lasīt vairāk

Atkārtoti kursi „Ievads psihoterapijā un psihosomatikā ārstiem”

10. novembrī, 2014

Saistībā ar lielo pieprasījumu uz kursiem "Ievads psihoterapijā un psihosomatikā ārstiem" izsludinām to atkārtojumu.

Kursu norises datumi -  5., 12., 19.decembris un 2015.gada 9.janvāris.

 

Lasīt vairāk

Klīnikas menedžera vakance

8. oktobrī, 2014

Aicinām pieteikties klīnikas menedžera vakancei!

Darba apraksts vakancei lasāms šeit

Lasīt vairāk

No 6.-10.oktobrim Emocionālās veselības nedēļa

30. septembrī, 2014

Jēdziens „slikts” raksturs bieži tiek lietots nevietā.

Visbiežāk šo apzīmējumu attiecina uz mūžīgajiem īgņām un kritizētājiem. Tomēr par „labu” raksturu neliecina arī nemitīga gatavība pakļauties, piekrist visam mīļā miera labad, noslāpējot savu pozīciju, aktivitāti un varēšanas un dzīvojot ar pastāvīgām aizvainojuma, skaudības un nenovērtētības izjūtām.

Lasīt vairāk

26.septembrī notiks „Zinātnieku nakts”

24. septembrī, 2014

26.septembrī no plkst.18:00 līdz 23:00 būsiet laipni gaidīti uz "Zinātnieku nakts" pasākumu "Apziņas kristāli", kas notiks RSU Psihosomatikas klinikas telpās.

Lasīt vairāk

12 padomi – kā dzīvot veselīgu un kvalitatīvu dzīvi

23. septembrī, 2014

Septembrī Latvijas Ārstu biedrībā (LĀB) norisinājās informatīvā izdevuma „12 Latvijas Ārstu biedrības ieteikumi veselībai un kvalitatīvai dzīvei” atvēršanas svētki. 

Lasīt vairāk

Kursi „Ievads psihoterapijā un psihosomatikā ārstiem”

16. septembrī, 2014

Ārsta–pacienta attiecības joprojām spēlē būtisku lomu ārstniecības procesā. Tieši to izveidošana nodrošina, ka ārsts pats ir vislabākās zāles pacientam. Lai kāda arī nebūtu tehnoloģiju attīstības pakāpe un sasniegumi, pacienta ārstēšana, bez emocionālo un intelektuālo terapeitisko faktoru klātbūtnes ārsta–pacienta attiecībās, nav iedomājama.

Pieteikšanās kursiem 3., 24., 31.oktobrī un 14.novembrī - SLĒGTA!

Kursu atkārtojums - 5., 12., 19.decembrī un 9.janvārī!

 

Lasīt vairāk

Skatīt rakstu arhīvu >