Sveicināti Psihosomatikas klīnikas mājas lapā!

Ārstu psihoterapeitu saraksts

Zvani un pieraksties

Klīnikas darba laiks darba dienās plkst. 8.00-20.00

Vasaras periodā piektdienās plkst. 8.00-18.00

Klīnikā strādā vadošie ārsti psihoterapeiti, tai skaitā Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēji, docenti un profesori. Ar speciālistu palīdzību izprotot problēmu vai slimību psihoemocionālās cēloņsakarības, spēsiet labāk atrisināt problēmsituācijas, uzlabosies veselība, attiecības ar sev tuvajiem un kopumā dzīves kvalitāte.

Jaunumi

RSU 65 gadu jubileja!

1. septembrī, 2015

Rīgas Stradiņa Universitāte šogad atzīmē 65 gadu jubileju ar īpašu jubilejas pasākumu programmu.

Plašāka informācija par jubilejas pasākumiem: www.rsu.lv/65

Svinēsim svētkus kopā!

Lasīt vairāk

Aicinām līdzdarboties jaunajās Bālinta grupās

31. augustā, 2015

Aizvadīta brīnišķīga vasara un nu straujiem soļiem tuvojas septembris. Aicinām Jūs līdzdarboties Bālinta grupās 2015./2016.gadā, ko šogad vadīs profesore dr.Gunta Ancāne un dr.Maija Šetlere.

 

Ārsti – psihoterapeiti Bālinta grupu nodarbībās Jums palīdzēs ieraudzīt situāciju no cita skatu punkta, tādējādi samazinot ārsta izsīkuma risku. Jums būs iespēja izrunāt, izprast un izanalizēt savas jūtas, kuras radušās, veidojot ārsta - pacienta terapeitiskās attiecības, tādējādi paaugstinot darba efektivitāti un kļūstot pacientu vēl cienītākiem un mīlētākiem dakteriem.

Lasīt vairāk

Jauns veselības žurnāls „ārsts.lv”

27. augustā, 2015

Šodien, 27. augustā, Latvijas Ārstu biedrība prezentē jauno veselības žurnālu „ārsts.lv”.

Viena no pirmā žurnāla autorēm ir RSU Psihosomatikas klīnikas vadītāja prof.Dr.med. Gunta Ancāne.

Plašākā informācija LĀB mājaslapā: http://www.arstubiedriba.lv/

Lasīt vairāk

NVD ir apstiprinājis RSU Psihosomatikas klīnikas iesniegto priekšlikumu

18. augustā, 2015

Nacionālais veselības dienests ir apstiprinājis RSU Psihosomatiskās Medicīnas un Psihoterapijas klīnikas iesniegto priekšlikumu par medicīnisko tehnoloģiju „Kognitīvi biheiviorālā psihoterapija pedofīlijas un seksuālo noziegumu riska novēršanai un ārstēšanai”.

Medicīniskā tehnoloģija ir reģistrēta kopā ar Izvērsto medicīniskās tehnoloģijas metodes aprakstu, Ārstniecībā izmantojamo medicīnisko tehnoloģiju datu bāzes medicīnisko pakalpojumu grupas 13. „Psihiatrijas un psihoterapijas medicīniskie pakalpojumi” sarakstā „Latvijā apstiprinātās psihoterapijas tehnoloģijas”.

Lasīt vairāk

Paplašināts maksas rezidentūras vietu skaits

13. augustā, 2015

Uzmanību!

Sakarā ar lielo pieprasījumu ir paplašināts maksas rezidentūras vietu skaits, sniedzot iespēju vēl 3 ārstiem apgūt pasaules līmeņa zināšanas Psihoterapijas un Psihosomatiskās medicīnas specialitātē, kas šobrīd strauji attīstās.

Lasīt vairāk

Studējošo pašpārvalžu sadarbības forums „KUBS 9”

21. jūlijā, 2015

No 21.jūlija līdz 24.jūlijam norisināsies ikgadējais studējošo pašpārvalžu sadarbības forums "KUBS 9", kura laikā augstskolu aktīvākie studenti attīsta un pilnveido savas organizatoriskās un radošās spējas, kā arī veido savstarpēju sadarbību un rada jaunus projektus. 

Lasīt vairāk

Bērnu psihiskā veselība

20. jūlijā, 2015

RSU Psihosomatikas klīnikas un katedras vadītāja profesore dr.Gunta Ancāne kopā ar Latvijas Veselības aprūpes vadības speciālistu, bērnu ķirurgu asoc. prof. Dr. med. Dzintaru Mozgi diskutē par bērnu psihisko veselību raidījumā "ārsts.lv ar Pēteri Apini". 

Raidījumu skatīties šeit.

Lasīt vairāk

Izmaiņas Klīnikas darba laikā

19. jūnijā, 2015

Informējam, ka jūlija un augusta piektdienās Klīnika būs atvērta no plkst. 8.00-18.00.

Lasīt vairāk

Informatīvs izdevums izglītības iestāžu psihologiem un pedagogiem

4. jūnijā, 2015

Pašizziņas procesi sabiedrībā ir sekmējuši autoritārā attiecību modeļa noraidījumu, izvirzot attiecībās par prioritāti savstarpēju cieņu un sadarbību. Tādējādi – pedagogiem vispirms jāsastopas ar savu Es, tā spēku un reizēm arī vājumu, atsakoties no visvarenības izjūtas, uzņemoties atbildību par realitāti un vienlaicīgi apzinoties savas spējas, cienot padarīto, savu unikalitāti un neatkarību, kā arī darot darbu radoši. Tas nav viegls personības nobriešanas process. Emocionāli vesels un stabils pedagogs saprot, ka skolēna „atšķirīgums” nav jāuztver personīgi, bet tā vietā jāizprot iemesli, kuru dēļ bērns šādi uzvedas. Saredzot un izprotot skolēna grūtības adaptēties skolas vidē, top arī situācijas risinājumi.

Lasīt vairāk

Mākslas terapeita, Deju un kustības terapeita un Mūzikas terapeita vakance

8. aprīlī, 2015

Aicinām pieteikties Mākslas terapeita, Deju un kustības terapeita un Mūzikas terapeita vakancei!

(kopā 3 vakances)

Darba apraksts lasāms šeit

 

 

 

Lasīt vairāk

Skatīt rakstu arhīvu >