Sveicināti Psihosomatikas klīnikas mājas lapā!

Ārstu psihoterapeitu saraksts

Zvani un pieraksties

Klīnikas darba laiks darba dienās plkst. 8.00-20.00

Vasaras periodā piektdienās plkst. 8.00-18.00

Klīnikā strādā vadošie ārsti psihoterapeiti, tai skaitā Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēji, docenti un profesori. Ar speciālistu palīdzību izprotot problēmu vai slimību psihoemocionālās cēloņsakarības, spēsiet labāk atrisināt problēmsituācijas, uzlabosies veselība, attiecības ar sev tuvajiem un kopumā dzīves kvalitāte.

Jaunumi

Studējošo pašpārvalžu sadarbības forums „KUBS 9”

21. jūlijā, 2015

No 21.jūlija līdz 24.jūlijam norisināsies ikgadējais studējošo pašpārvalžu sadarbības forums "KUBS 9", kura laikā augstskolu aktīvākie studenti attīsta un pilnveido savas organizatoriskās un radošās spējas, kā arī veido savstarpēju sadarbību un rada jaunus projektus. 

Lasīt vairāk

Bērnu psihiskā veselība

20. jūlijā, 2015

RSU Psihosomatikas klīnikas un katedras vadītāja profesore dr.Gunta Ancāne kopā ar Latvijas Veselības aprūpes vadības speciālistu, bērnu ķirurgu asoc. prof. Dr. med. Dzintaru Mozgi diskutē par bērnu psihisko veselību raidījumā "ārsts.lv ar Pēteri Apini". 

Raidījumu skatīties šeit.

Lasīt vairāk

Izmaiņas klīnikas darba laikā

19. jūnijā, 2015

Informējam, ka klīnika būs slēgta laikā no 19.jūnija līdz 24.jūnijam, kā arī 27.jūnijā.

 

Vasaras laikā piektdienās klīnika būs atvērta no 8.00-18.00.

Lasīt vairāk

19. jūnijā, 2015

Līgo saule, līgo bite
Pa lielo tīrumiņu,
Saule ziedus kaltēdama,
Bite ziedus lasīdama.

 

Skaistus un skanīgus svētkus!

 

RSU Psihosomatikas Klīnika

Lasīt vairāk

Informatīvs izdevums izglītības iestāžu psihologiem un pedagogiem

4. jūnijā, 2015

Pašizziņas procesi sabiedrībā ir sekmējuši autoritārā attiecību modeļa noraidījumu, izvirzot attiecībās par prioritāti savstarpēju cieņu un sadarbību. Tādējādi – pedagogiem vispirms jāsastopas ar savu Es, tā spēku un reizēm arī vājumu, atsakoties no visvarenības izjūtas, uzņemoties atbildību par realitāti un vienlaicīgi apzinoties savas spējas, cienot padarīto, savu unikalitāti un neatkarību, kā arī darot darbu radoši. Tas nav viegls personības nobriešanas process. Emocionāli vesels un stabils pedagogs saprot, ka skolēna „atšķirīgums” nav jāuztver personīgi, bet tā vietā jāizprot iemesli, kuru dēļ bērns šādi uzvedas. Saredzot un izprotot skolēna grūtības adaptēties skolas vidē, top arī situācijas risinājumi.

Lasīt vairāk

8. maijā, 2015

Mīļi sveicam visas māmiņas Mātes dienā!

Lasīt vairāk

Mākslas terapeita, Deju un kustības terapeita un Mūzikas terapeita vakance

8. aprīlī, 2015

Aicinām pieteikties Mākslas terapeita, Deju un kustības terapeita un Mūzikas terapeita vakancei!

(kopā 3 vakances)

Darba apraksts lasāms šeit

 

 

 

Lasīt vairāk

2. aprīlī, 2015

RSU Psihosomatikas klīnika Lieldienu brīvdienās būs slēgta. 

Lai visiem laba atpūta un priecīgi svētki! 

Lasīt vairāk

Emocionālās veselības treniņa grupas ir nokomplektētas

23. martā, 2015

Ikviens cilvēks dzīvē tiecas pēc harmonijas – karjerā, ikdienā, savstarpējās attiecībās un apkārtējā vidē. Veselīgs dzīvesveids, sakārtotas attiecības starp vairākām paaudzēm, uzticības pilnas vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, psihoemocionālās un fiziskās veselības veicināšana – tās ir dzīves kvalitātes sastāvdaļas, kas ietvertas šajā formulā. 

Lasīt vairāk

Uzruna vecākiem, kuru bērni iet psihoterapijā

16. martā, 2015

Mīļie vecāki!


Veselība nozīmē psihisku jeb emocionālu un fizisku labsajūtu. Īpaši svarīga ir psihiskā jeb emocionālā labsajūta. Tās trūkums izpaužas dažādi, bet vienmēr izraisa raizes – cilvēks jebkurā vecuma grupā, kurš emocionāli slikti jūtas, biežāk slimo, var kļūt atkarīgs no dažādām vielām, spēlēm, ēdiena, attiecībām ar cilvēkiem, tam  var draudēt antisociāla uzvedība, vēlme neievērot noteikumus, nonākšana policijas redzeslokā, attiecību sabojāšana ar tuviem cilvēkiem, ar kuriem patiesībā gribētu būt labās attiecībās, u.tml.

Lasīt vairāk

Skatīt rakstu arhīvu >