Sveicināti Psihosomatikas klīnikas mājas lapā!

Ārstu psihoterapeitu saraksts

Zvani un pieraksties

Klīnikas darba laiks darba dienās plkst. 8.00-20.00

Klīnikā strādā vadošie ārsti psihoterapeiti, tai skaitā Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēji, docenti un profesori. Ar speciālistu palīdzību izprotot problēmu vai slimību psihoemocionālās cēloņsakarības, spēsiet labāk atrisināt problēmsituācijas, uzlabosies veselība, attiecības ar sev tuvajiem un kopumā dzīves kvalitāte.

Jaunumi

Kas traucē būt attiecībās?

11. augustā, 2014

Nejauša tikšanās uz ielas ir notikums? Vēlies būt attiecībās, bet esi pārāk neatkarīgs vai jūties nesaprasts? Dzīve paiet īslaicīgās attiecībās? Ir daudz paziņu, bet nav patiesi tuvu draugu?

Lasīt vairāk

Veiksmes recepte pieaugušajiem – kā kļūt no avīžzēna par miljonāru, no pelnrušķītes par princesi!?

4. augustā, 2014

Nogurums... Trūkst spēka... Atkal pie datora... No rīta negribas celties... Mazinās darba spējas… Neko negribas darīt... Jūtos nesaprasts... Lieciet mani mierā... Viss apnicis... Liekas, ka nekam nav jēgas... Traucē galvassāpes, svīšana, sirdsklauves, nogurušas acis, sāp rokas... Arī Tev tā ir bijis? Tad Tev noteikti noderēs praktiski padomi traucējošo izjūtu izprašanā un novēršanā, lai dzīvē sasniegtu vairāk un no sapņotāja kļūtu par īstu veiksminieku.

Lasīt vairāk

Izvēlies pats!

14. jūlijā, 2014

Man bija brīnišķīga iespēja pabūt ļoti tālā un īpašā, prieka un pārsteigumu bagātā zemē, kur nekad nav ziemas, kur gandrīz vienmēr spīd saule un, kā šīs zemes iedzīvotāji paši apgalvo, cilvēki smaida vienmēr. Rakstu par to, jo neiziet no prāta tur redzēta epizode, kurā kādam cilvēkbērnam nemaz negribējās smaidīt.

Lasīt vairāk

Veiksmes formula

14. jūlijā, 2014

Katrs cilvēks savā dzīvē tiecas pēc harmonijas – savstarpējās attiecībās, karjerā, savā mājā un apkārtējā vidē. Veselīgs dzīvesveids, uzticības pilnas vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, sakārtotas attiecības starp vairākām paaudzēm, ģimenes tradīciju kopšana un nodošana nākamajām paaudzēm, psihoemocionālās un fiziskās veselības veicināšana – tās ir kvalitātes, kas ietvertas šajā formulā.

Lasīt vairāk

Sirsnīgi apsveicam!

27. jūnijā, 2014

26. jūnija Profesoru padomes sēdē asoc. profesore Gunta Ancāne tika ievēlēta par profesori psihosomatikas un psihoterapijas specialitātē.

Sirsnīgi apsveicam!

RSU Psihosomatikas katedras un klīnikas kolektīvs

Lasīt vairāk

Uzsākta jauna Eiropas Psihosomatikas un psihoterapijas asociācijas tālākizglītības programma

6. jūnijā, 2014

Eiropas Psihosomatikas un psihoterapijas asociācija ar 2014. gadu uzsāk jaunu tālākizglītības programmu Psihosomatiskajā medicīnā un psihoterapijā - Curriculum Europa.

Lasīt vairāk

Vēl tikai divas dienas līdz maija „Ceturtdienu sarunu vakaram ar manu dakteri”

27. maijā, 2014

RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnika veiksmīgi ir uzsākusi jauno ciklu „Ceturtdienu sarunu vakari ar manu dakteri”. Lai turpinātu šo ciklu un dotu lielisku iespēju ikvienam interesentam tikties ar klīnikas speciālistiem, aicinām uz maija Sarunu vakaru.

Lasīt vairāk

Seminārs studentiem „Savējo saruna pirms sesijas”

16. maijā, 2014

Šī gada 9.maijā Rīgas Stradiņa universitātes telpās veiksmīgi noritēja RSU Psihosomatikas klīnikas ārstu-rezidentu dr.Artūra Ancāna un dr.Artūra Miksona vadītais seminārs "Savējo saruna pirms sesijas".

Lasīt vairāk

Dalība Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas akadēmijas Eiropas tīkla Pēcdiploma izglītības programmā Berlīnē

13. maijā, 2014

No 13. līdz 17. maijam RSU Psihosomatikas katedras un klīnikas vadītāja asoc. profesore dr. Gunta Ancāne piedalās Berlīnes Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas akadēmijas rīkotajā Psihosomatiskās medicīnas Eiropas tīkla Pēcdiploma izglītības programmā (Curriculum Europa). 

Lasīt vairāk

RSU Psihosomatiskās Medicīnas un Psihoterapijas katedra un klīnika piedalās starptautiskā pētījumā

9. maijā, 2014

Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedru un klīniku piedalās nozīmīgā starptautiskā pētījumā "Health literacy of Functional Decline and Frailty related to Ageing".

Lasīt vairāk

Skatīt rakstu arhīvu >