Jaunumi

Turpinām sarunu ciklu „Sarunas par dzīvi”

17. septembrī, 2014

Pēc vasaras pārtraukuma turpinām dalībnieku atzinību guvušo sarunu ciklu „Sarunas par dzīvi”. Tā ir lieliska iespēja ikvienam interesentam tikties ar klīnikas speciālistiem, lai rastu atbildes uz sev un dzīvei nozīmīgiem jautājumiem

Pirmā tikšanās jau 24.septembrī!

Lasīt vairāk

Kursi „Ievads psihoterapijā un psihosomatikā ārstiem”

16. septembrī, 2014

Ārsta–pacienta attiecības joprojām spēlē būtisku lomu ārstniecības procesā. Tieši to izveidošana nodrošina, ka ārsts pats ir vislabākās zāles pacientam. Lai kāda arī nebūtu tehnoloģiju attīstības pakāpe un sasniegumi, pacienta ārstēšana, bez emocionālo un intelektuālo terapeitisko faktoru klātbūtnes ārsta–pacienta attiecībās, nav iedomājama.

 

Lasīt vairāk

RSU Psihosomatikas klīnika atsāk „Attiecību skolas” lekciju ciklus

16. septembrī, 2014

No 6.oktobra RSU Psihosomatikas klīnika, "Attiecību skolas" ietvaros, atsāk lekciju ciklus "Par pusaudzi" un "Par bērnu pirmsskolas vecumā", kā arī uzsāk jaunu ciklu "Romantiskā mīlestība".

Lasīt vairāk

26.septembrī notiks „Zinātnieku nakts”

16. septembrī, 2014

26.septembrī no plkst.18:00 līdz 23:00 būsiet laipni gaidīti uz "Zinātnieku nakts" pasākumu "Apziņas kristāli", kas notiks RSU Psihosomatikas klinikas telpās.

Lasīt vairāk

Psihoemocionālais atbalsts RSU studentiem

9. septembrī, 2014

Vairums absolventu atzīst, ka studiju laiks ir bijis viens no vislabākajiem dzīves posmiem, tomēr pašiem studentiem tā nereti nemaz nešķiet. Studijas mēdz būt sarežģītas - ne tikai apgūstamo zināšanu un prasmju ziņā, bet arī jaunās vides, draugu, paziņu, atbildības, pienākumu un attiecību dēļ. 

Lasīt vairāk

10.septembrī diskusija par bērna disciplinēšanu bez vardarbīgām metodēm

8. septembrī, 2014

Lai pievērstu plašāku sabiedrības uzmanību bērnu audzināšanas jautājumiem un tam, ka bērnus var un vajag disciplinēt bez vardarbīgām metodēm, 10.septembrī kampaņas "Necel roku!" ietvaros norisināsies seminārā diskusija.

Lasīt vairāk

Aicinām līdzdarboties jaunajās Bālinta grupās

28. augustā, 2014

Aizvadīta brīnišķīga vasara un nu straujiem soļiem tuvojas septembris. Aicinām Jūs līdzdarboties Bālinta grupās 2014./2015.gadā.

Ārsti – psihoterapeiti Bālinta grupu nodarbībās Jums palīdzēs ieraudzīt situāciju no cita skatu punkta, tādējādi samazinot ārsta izsīkuma risku. Jums būs iespēja izrunāt, izprast un izanalizēt savas jūtas, kuras radušās, veidojot ārsta - pacienta terapeitiskās attiecības, tādējādi paaugstinot darba efektivitāti un kļūstot pacientu vēl cienītākiem un mīlētākiem dakteriem.

Lasīt vairāk

Dalība Latvijas Ārstu biedrības 5. starpdisciplinārajā konferencē

27. augustā, 2014

RSU Psihosomatiskās medicīnas un Psihoterapijas katedras un klīnikas vadītāja profesore dr. Gunta Ancāne piedalīsies Latvijas Ārstu biedrības rīkotajā 5. starpdisciplinārajā konferencē, kas norisināsies šī gada 20. septembrī Ventspilī.

Lasīt vairāk

Kas traucē būt attiecībās?

11. augustā, 2014

Nejauša tikšanās uz ielas ir notikums? Vēlies būt attiecībās, bet esi pārāk neatkarīgs vai jūties nesaprasts? Dzīve paiet īslaicīgās attiecībās? Ir daudz paziņu, bet nav patiesi tuvu draugu?

Lasīt vairāk

Veiksmes recepte pieaugušajiem – kā kļūt no avīžzēna par miljonāru, no pelnrušķītes par princesi!?

4. augustā, 2014

Nogurums... Trūkst spēka... Atkal pie datora... No rīta negribas celties... Mazinās darba spējas… Neko negribas darīt... Jūtos nesaprasts... Lieciet mani mierā... Viss apnicis... Liekas, ka nekam nav jēgas... Traucē galvassāpes, svīšana, sirdsklauves, nogurušas acis, sāp rokas... Arī Tev tā ir bijis? Tad Tev noteikti noderēs praktiski padomi traucējošo izjūtu izprašanā un novēršanā, lai dzīvē sasniegtu vairāk un no sapņotāja kļūtu par īstu veiksminieku.

Lasīt vairāk

Skatīt rakstu arhīvu >