Jaunumi

Aicinām līdzdarboties jaunajās Bālinta grupās

28. augustā, 2014

Aizvadīta brīnišķīga vasara un nu straujiem soļiem tuvojas septembris. Aicinām Jūs līdzdarboties Bālinta grupās 2014./2015.gadā.

Ārsti – psihoterapeiti Bālinta grupu nodarbībās Jums palīdzēs ieraudzīt situāciju no cita skatu punkta, tādējādi samazinot ārsta izsīkuma risku. Jums būs iespēja izrunāt, izprast un izanalizēt savas jūtas, kuras radušās, veidojot ārsta - pacienta terapeitiskās attiecības, tādējādi paaugstinot darba efektivitāti un kļūstot pacientu vēl cienītākiem un mīlētākiem dakteriem.

Lasīt vairāk

Dalība Latvijas Ārstu biedrības 5. starpdisciplinārajā konferencē

27. augustā, 2014

RSU Psihosomatiskās medicīnas un Psihoterapijas katedras un klīnikas vadītāja profesore dr. Gunta Ancāne piedalīsies Latvijas Ārstu biedrības rīkotajā 5. starpdisciplinārajā konferencē, kas norisināsies šī gada 20. septembrī Ventspilī.

Lasīt vairāk

Kas traucē būt attiecībās?

11. augustā, 2014

Nejauša tikšanās uz ielas ir notikums? Vēlies būt attiecībās, bet esi pārāk neatkarīgs vai jūties nesaprasts? Dzīve paiet īslaicīgās attiecībās? Ir daudz paziņu, bet nav patiesi tuvu draugu?

Lasīt vairāk

Veiksmes recepte pieaugušajiem – kā kļūt no avīžzēna par miljonāru, no pelnrušķītes par princesi!?

4. augustā, 2014

Nogurums... Trūkst spēka... Atkal pie datora... No rīta negribas celties... Mazinās darba spējas… Neko negribas darīt... Jūtos nesaprasts... Lieciet mani mierā... Viss apnicis... Liekas, ka nekam nav jēgas... Traucē galvassāpes, svīšana, sirdsklauves, nogurušas acis, sāp rokas... Arī Tev tā ir bijis? Tad Tev noteikti noderēs praktiski padomi traucējošo izjūtu izprašanā un novēršanā, lai dzīvē sasniegtu vairāk un no sapņotāja kļūtu par īstu veiksminieku.

Lasīt vairāk

Izvēlies pats!

14. jūlijā, 2014

Man bija brīnišķīga iespēja pabūt ļoti tālā un īpašā, prieka un pārsteigumu bagātā zemē, kur nekad nav ziemas, kur gandrīz vienmēr spīd saule un, kā šīs zemes iedzīvotāji paši apgalvo, cilvēki smaida vienmēr. Rakstu par to, jo neiziet no prāta tur redzēta epizode, kurā kādam cilvēkbērnam nemaz negribējās smaidīt.

Lasīt vairāk

Veiksmes formula

14. jūlijā, 2014

Katrs cilvēks savā dzīvē tiecas pēc harmonijas – savstarpējās attiecībās, karjerā, savā mājā un apkārtējā vidē. Veselīgs dzīvesveids, uzticības pilnas vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, sakārtotas attiecības starp vairākām paaudzēm, ģimenes tradīciju kopšana un nodošana nākamajām paaudzēm, psihoemocionālās un fiziskās veselības veicināšana – tās ir kvalitātes, kas ietvertas šajā formulā.

Lasīt vairāk

Sirsnīgi apsveicam!

27. jūnijā, 2014

26. jūnija Profesoru padomes sēdē asoc. profesore Gunta Ancāne tika ievēlēta par profesori psihosomatikas un psihoterapijas specialitātē.

Sirsnīgi apsveicam!

RSU Psihosomatikas katedras un klīnikas kolektīvs

Lasīt vairāk

Uzsākta jauna Eiropas Psihosomatikas un psihoterapijas asociācijas tālākizglītības programma

6. jūnijā, 2014

Eiropas Psihosomatikas un psihoterapijas asociācija ar 2014. gadu uzsāk jaunu tālākizglītības programmu Psihosomatiskajā medicīnā un psihoterapijā - Curriculum Europa.

Lasīt vairāk

Vēl tikai divas dienas līdz maija „Ceturtdienu sarunu vakaram ar manu dakteri”

27. maijā, 2014

RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnika veiksmīgi ir uzsākusi jauno ciklu „Ceturtdienu sarunu vakari ar manu dakteri”. Lai turpinātu šo ciklu un dotu lielisku iespēju ikvienam interesentam tikties ar klīnikas speciālistiem, aicinām uz maija Sarunu vakaru.

Lasīt vairāk

Seminārs studentiem „Savējo saruna pirms sesijas”

16. maijā, 2014

Šī gada 9.maijā Rīgas Stradiņa universitātes telpās veiksmīgi noritēja RSU Psihosomatikas klīnikas ārstu-rezidentu dr.Artūra Ancāna un dr.Artūra Miksona vadītais seminārs "Savējo saruna pirms sesijas".

Lasīt vairāk

Skatīt rakstu arhīvu >