Informācija medijiem

Ir laiks mums, sabiedrībai, sākt domāt valstiski!

24. februārī, 2017

Ārstiem un māsām un arī veselības ministrei ir nepieciešama sabiedrības palīdzība un atbalsts.

Gribētu sākt ar sirsnīgu paldies žurnālistam Guntim Bojāram un Latvijas Televīzijas ziņu dienestam par vakardienas raidījumu “Tieša runa.” Par akūtas un sāpīgas tēmas aktualizēšanu, par tās drosmīgu un bezliekulības analīzi, par gudru sarunas biedru uzaicināšanu. 

Lasīt vairāk

RSU Darbinieku psihoemocionālā atbalsta projekts

21. februārī, 2017

RSU Psihosomatikas klīnika uzsāk jaunu psihoemocionālā atbalsta projektu Rīgas Stradiņa univesitātes darbiniekiem, piedāvājot apmeklēt individuālās psihoterapijas konsultācijas pie ārstiem-rezidentiem ar 60% atlaidi.

Lasīt vairāk

Zinātniskais vakars „Šķiršanās ietekme uz indivīdu un sabiedrību”

21. februārī, 2017

Otrdien, 28. februārī, plkst. 18.00 Latvijas Universitātē, 153. telpā (Raiņa bulvārī 19, Rīgā) notiks zinātniskais vakars „Šķiršanās ietekme uz indivīdu un sabiedrību”. Tajā piedalīsies Aloizs Leiendekers - sertificēts pedagogs un mediators, kā arī laulību un ģimeņu konsultants no Vācijas, kā arī RSU Psihosomatikas klīnikas ārste-psihoterapeite Dace Krūmiņa.

 

Lasīt vairāk

Joprojām meklējam mūsu komandai Biroja administratori/-u

10. februārī, 2017

 Klīnika aicina savā kolektīvā

Biroja administratoru/-i (uz pusslodzi, ar iespēju pāriet uz slodzi no aprīļa)

darbam RSU Psihosomatiskās Medicīnas un Psihoterapijas klīnikā
Kapseļu ielā 23, Rīgā, (Pārdaugavā)

Lasīt vairāk

8 dienu kursi ārstiem “Dažādi personības tipi, struktūras un traucējumi” - ATCELTI

16. janvārī, 2017

Informējam, ka kursi ir ATCELTI. 

 

Februāra un marta piektdienās un sestdienās RSU Psihosomatikas Klīnika aicina visu specialitāšu ārstus uz 8 dienu kursiem "Dažādi personības tipi, struktūras un traucējumi".

Kursi palīdzēs ārstam labāk izprast sevi un pacientu, kā arī veiksmīgāk strādāt un pasargāt sevi no izdegšanas.

Lasīt vairāk

Vēl ir iespējams pieteikties RSU studējošo psihoemocionālā atbalsta projektā

12. janvārī, 2017

Vairums absolventu atzīst, ka studiju laiks ir bijis viens no vislabākajiem dzīves posmiem, tomēr pašiem studentiem tā nereti nemaz nešķiet. Studijas mēdz būt sarežģītas - ne tikai apgūstamo zināšanu un prasmju ziņā, bet arī jaunās vides, draugu, paziņu, atbildības, pienākumu un attiecību dēļ.

 

RSU Psihosomatikas klīnikas ārsti-rezidenti palīdzēs tikt galā gan ar emocionālajām grūtībām, gan ar ķermeniskajām jeb somatiskajām problēmām, kuru cēlonis nereti ir tieši emocionāls.

Lasīt vairāk

Uzsāc jauno gadu ar jaunu apņemšanos!

9. janvārī, 2017

Esiet laipni aicināti pirmdienu vakaros pievienoties ārstnieciskās vingrošanas ar cigun elementiem nodarbībām fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstes dr. Solveigas Rudmiezes vadībā.

Lasīt vairāk

Jauna psihoterapijas grupa pacientiem ar hroniskām sāpēm

5. janvārī, 2017

Pēdējo gadu pētījumi liecina, ka muguras sāpes turpina saglabāt vadošo vietu pacientu sūdzību sarakstā. 19% jeb gandrīz katrs piektais pieaugušais Latvijā cieš no hroniskām sāpēm, no tām apmēram 1/3 ir tieši muguras sāpes. 90% muguras sāpju ir nespecifiskas, tas nozīmē, ka sāpes izraisa daudzi un dažādi faktori. Kā nozīmīgākie sāpju cēloņi minami  - muskuļu disbalanss, ilgstošs muskulatūras sasprindzinājums, dažādi psihosociāli faktori, piemēram, ilgstošs stress, kas veicina sasprindzinājuma pieaugumu, u.c.. Par hroniskām sāpēm runā, ja to ilgums ir virs 3 mēnešiem. 

Lasīt vairāk

Klīnikas darba laiks svētkos

15. decembrī, 2016

23. decembrī Klīnika atvērta līdz plkst. 14.00

24. - 26.decembris - SLĒGTS

 

No 27. līdz 30. decembrim Klīnika būs atvērta no plkst. 9.00 – 21.00 tikai uz pacientu pieņemšanas laiku. Pārējā laikā būs iespējams sazināties, zvanot pa tālruni 67625655 vai sūtot e-pastu uz info@psihosomatika.lv

Lasīt vairāk

Ar sveicieniem no Indijas!

11. decembrī, 2016

Ar siltiem sveicieniem no Latvijas Republikas vēstniecības Indijā, kur darba darīšanās devusies RSU Psihosomatikas klīnikas un katedras vadītāja profesore Dr.med.Gunta Ancāne.

Lasīt vairāk

Skatīt rakstu arhīvu >