Aktualitātes

Īpašs piedāvājums tikai ārstiem-rezidentiem uz profesora Dr. med. Volframa Šufela lekcijām

23. novembrī, 2015

Piesakoties uz profesora Dr. med. Volframa Šufela (Wolfram Schüffel) vieslekcijām no 23. līdz 27. novembrim, dalības maksa ārstiem-rezidentiem - 12 EUR.

Norises vieta: RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedra, Kapseļu iela 23, Rīga. 

 

Lasīt vairāk

Prof. Dr. med. Wolfram Schüffel lekcijas un semināri

20. novembrī, 2015

Psihosomatikas un psihoterapijas katedrā 3. un 4. decembrī ar vieslekcijām uzstāsies Marburgas Universitātes Internās medicīnas centra Psihosomatikas nodaļas profesors Dr. med. Volframs Šufels (Wolfram Schüffel) no Vācijas. 

Aicinām visu specialitāšu ārstus, ārstus-rezidentus, kā arī medicīnas studentus uz lekcijām, semināriem un Bālinta grupām angļu valodā.   

Lasīt vairāk

Priecājamies! Profesore Gunta Ancāne lasa lekcijas Berlīnes ārstiem!

20. novembrī, 2015

24. oktobrī Psihosomatikas un psihoterapijas katedras un klīnikas vadītāja, profesore Gunta Ancāne piedalījās Berlīnē organizētajā "Psihosomatikas Galvaspilsētas simpozijā"

(Hauptstadtsymposium Psychosomatik 2015).

 

Lasīt vairāk

Sveicam Valsts svētkos!

17. novembrī, 2015

Rīt sveicam Latviju 97. dzimšanas dienā, novēlam to nosvinēt sirsnīgā atmosfērā kopā ar ģimeni!

 

P.s. Klīnika rītdien atpūšas, gaidīsim Jūs atkal 19. novembrī!

 

Lasīt vairāk

Vēl tikai dažas dienas var pieteikties emocionālās veselības treniņa grupai

16. novembrī, 2015

Ikviens cilvēks dzīvē tiecas pēc harmonijas – karjerā, ikdienā, savstarpējās attiecībās un apkārtējā vidē. Veselīgs dzīvesveids, sakārtotas attiecības starp vairākām paaudzēm, uzticības pilnas vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, psihoemocionālās un fiziskās veselības veicināšana – tās ir dzīves kvalitātes sastāvdaļas, kas ietvertas šajā formulā. 

Lasīt vairāk

Aicinām atzīmēt Latvijā patriotu nedēļu!

12. novembrī, 2015

Novembris ir patriotiskākais mēnesis gadā, tas ir laiks, kad vēl vairāk apzināmies savu identitāti un jūtamies lepni par savām saknēm.

Noklausies iedvesmojušu interviju Latvijas Radio 1 ar Briseles latvieti Pēteri Ancānu, kurš katru mēnesi dodas no savas dzīves vietas Briselē uz Latviju, lai piedalītos Zemessardzes mācībās. Interviju klausies šeit.

 

Lasīt vairāk

Sarunu vakars Latvijas studentiem ar profesori Dr.med.Guntu Ancāni

6. novembrī, 2015

 

Paldies visiem par ārkārtīgi lielo interesi un pieteikumiem uz Sarunu vakaru ar prof.Dr.med. Guntu Ancāni 11. novembrī! 

Informējam, ka pieteikties vairāk nav iespējams!

 

No 11. novembra RSU Psihosomatikas klīnika uzsāk lekciju ciklu visiem Latvijas studentiem. Tā ir iespēja bezmaksas un neformālā gaisotnē gūt sev noderīgas atziņas un zināšanas.

Pirmajā sarunu vakarā 11. novembrī plkst. 17.00 profesore Gunta Ancāne runās par to, kā tikt galā ar stresu.

Papildus informācija šeit.

Lai pieteiktos lekcijai, zvaniet 67625655 vai rakstiet info@psihosomatika.lv.

Esiet laipni aicināti!

Lasīt vairāk

RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedra lepojas!

5. novembrī, 2015

Oktobra beigās, viesojoties Briselē, Psihosomatikas un psihoterapijas katedras un klīnikas vadītāja, profesore Gunta Ancāne piedalījās CPME (The Standing Committee of European Doctors) Valdes sēdēs un Ģenerālās Asamblejas darbā. 

 

Lasīt vairāk

Klīnikas virsārsts dr. Artūrs Utināns aizstāvēs promocijas darbu par maģisko domāšanu

30. oktobrī, 2015

RSU Psihosomatikas klīnikas virsārts dr. Artūrs Utināns 2. novembrī aizstāvēs savu promocijas darbu “Maģiskās domāšanas, ticības paranormālajam un kritiskās domāšanas dispozīcijas biežuma un izteiktības maiņa medicīnas studiju procesā”. Pētījuma mērķis ir novērtēt medicīnas studentu maģisko domāšanu, ticību paranormālajam un kritiskās domāšanas dispozīciju, kā arī novērtēt šo domāšanas sistēmu savstarpējās attiecības. Promocijas darba aizstāvēšana notiks pirmdien, 2. novembrī plkst. 15.00 Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas promocijas padomes atklātajā sēdē Rīgā, Dzirciema ielā 16, Hipokrāta auditorijā.

Lasīt vairāk

Vai normāli draudēt bērnam ar žagariem?

16. oktobrī, 2015

Šonedēļ plašas diskusijas ziņu portālos radīja interneta vietnē Youtube ievietotais video, kurā sieviete it kā jokojot sola savam bērnam žagarus. Lai sabiedrībā veicinātu izpratni par emocionālās vardarbības ietekmi uz bērniem, Latvijas vecāku organizācija «Mammamuntetiem.lv» 15. oktobrī rīkoja preses konferenci.

Atbildes uz jautājumu “Vai normāli draudēt bērnam ar žagariem?” sniedza RSU Psihosomatikas klīnikas speciālisti - profesore Dr.med Gunta Ancāne un dr. Artūrs Miksons. 

Lasīt vairāk

Skatīt rakstu arhīvu >