Personības izaugsmes treniņgrupa

Ikviens cilvēks dzīvē tiecas pēc harmonijas karjerā, ikdienā, savstarpējās attiecībās un apkārtējā vidē. Veselīgs dzīvesveids, sakārtotas attiecības starp vairākām paaudzēm, uzticības pilnas vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, psihoemocionālās un fiziskās veselības veicināšana – tās ir dzīves kvalitātes sastāvdaļas, kas ietvertas šajā formulā.

 

Profesores Guntas Ancānes vadībā Personības izaugsmes treniņgrupā 8 secīgu nodarbību laikā tiek meklēta katra cilvēka saskaņa ar sevi, savu ķermeni, apgūstot tādas prasmes kā  nomierināt pārlieku spēcīgas emocijas, distresu, satraukumu, kā justies pēc iespējas labāk savā ķermenī. Kopīgi tiks rasts emocionāls līdzsvars un spēja labi justies gan darbā, gan atpūtā.

 

 

Atsauksmes no iepriekšējās treniņgrupas dalībniekiem

* Zita: "Milzīgs ieguvums ir tas, ka spēju sevi vērtēt pozitīvi un intensīvi turpināt sevis izzināšanas procesu".

* Linda: "Esmu priecīga, ka apmeklēju šo grupu, jo salīdzinoši neilgā laika posmā jau esmu pamanījusi izmaiņas savā attieksmē, reaģēšanas modelī dažādās situācijās"

* Kristīne: "Profesore Ancāne iejutās katras grupas dalībnieces izklāstītajā situācijā un lieliski spēja atšķetināt apslēpto problēmu. Ļoti gaidīju katru nodarbību! Liels paldies!"


Sarmīte: "Paldies par iespēju piedalīties grupas nodarbībā - šāda pieredze ir pirmo reizi mūžā. Jau ar pirmajām nodarbībām sāku mācīties atpazīt un analizēt savas sajūtas, emocijas dažādās situācijās. Ir radusies iespēja " paņemt savu dzīvi pašas rokās."

 

* Ilma: "Kolektīvi - individuāla pieeja katrai no dalībniecēm. Brīva atmosfēra. Pasniedzējas profesionalitāte. Iespēja grupā brīvi izteikt savu viedokli."

 

*"Šis kurss ir bijis katra centa un minūtes vērts. Man ir sniegtas zināšanas un manis pašas ziņā ir tas, kā tās lietot nākotnē."