Vasaras skola - Restarts Tavai labsajūtai

vasaras skola 2018

 

Vasaras skola Pieaugušajiem 2018!

Restarts Tavai labsajūtai.

Kā gūt panākumus darbā, attiecībās un sabiedrībā.

 

no 22. līdz 24. augustam

dabas relaksācijas un svinību kompleksā ‘’Līcīši’’, Ķeguma nov., Tomes pagastā!

 

 Reģistrēšanās šeit

 

 

 

 

PAR VASARAS SKOLU

PROGRAMMA

DALĪBA VASARAS SKOLĀ

 


 

vasaras skola 2018

Lai cilvēks būtu vesels un justos labi, ir jārūpējas gan par fizisko, gan emocionālo stāvokli. Svarīgi ir apzināties sevi kā vienu veselumu – tās ir gan emocijas un elpošana, gan kustības un ķermenis.

Vasaras skolā fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstes Dr. Solveigas Rudmiezes vadībā būs iespēja sajust un izprast savu ķermeni, kustības, elpošanu. Atgūt iekšējo mieru un līdzsvara izjūtu, gūt prieku kustībās, atgūt spēku un enerģiju un vienkārši justies labi ar dažādu fizioterapeitisku un ārstnieciskā ciguna vingrinājumu palīdzību.

Vesels cilvēks ir arī skaists cilvēks.

 


   

Ārste psihoterapeite Dr. Dace Krūmiņa uzsver, ka veselīgu attiecību stūrakmens ir cieņa - kā pret sevi, tā pret otru.

Cieņa pret savām un otra jūtām, vēlmēm un vajadzībām. Spēja apzināties, ņemt tās vērā un rīkoties saskaņā ar tām ir svarīgs nosacījums emocionāli veselīgām attiecībām.
Katram ir sava pieredzes bagāža, kas veido uztveri, gaidas un priekšstatus par to kādām jābūt attiecībām. Tai pat laikā, mūsu sabiedrībā kā vērtība tiek pieņemta pašpietiekamība, stoicisms un emociju apspiešana. Bailes un noliegums daudziem izraisa izvairīšanos no sarunas par jūtām. Mēs varam tikai nojaust kā otrs jūtas, bet kamēr neesam par to pārrunājuši – tās ir tikai mūsu fantāzijas par otra jūtām un šīs fantāzijas ne vienmēr sakrīt ar realitāti! 
Veselīgās attiecībās vari būt patiess un atklāti runāt par savām vēlmēm un vajadzībām un otrs to ņem vērā. Nozīmīga ir spēja runāt par jūtām, uztverot otra teikto bez aizvainojuma un pasakot savas izjūtas bez pārmetuma. < Dr. Dace Krūmiņa >

Dr. Dace Krūmiņa - ārste psihoterapeite piedalīsies Vasaras skolā ar lekciju ‘’Kā veidot emocionāli veselīgas attiecības’’.