Vasaras skola - Restarts Tavai labsajūtai

vasaras skola 2018

 

Vasaras skola Pieaugušajiem 2018!

Restarts Tavai labsajūtai.

Kā gūt panākumus darbā, attiecībās un sabiedrībā.

 

no 22. līdz 24. augustam

dabas relaksācijas un svinību kompleksā ‘’Līcīši’’, Ķeguma nov., Tomes pagastā!

 

 Reģistrēšanās šeit

 

 

 

 

PAR VASARAS SKOLU

PROGRAMMA

DALĪBA VASARAS SKOLĀ

 

Iepriekšējo nometņu dalībnieku atsauksmes 


 

Vai dzīves kvalitāte ir atkarīga no tā, ko mēs ēdam? 
"Tas ir jautājums, par kura patiesumu es vairs nešaubos, jo pilnvērtīga uztura daudzveidīgās sastāvdaļas ne tikai labi garšo, uzlabo pašsajūtu un novērš daudzu slimību attīstību, bet tiešām ir arī kā zāles" - sertificēta uztura speciāliste Ilze Lutere.

Ēdienam piemīt garastāvokli ietekmējošas īpašības - gan stimulējošas, gan nomierinošas. Nozīme ir gan tam, ko mēs ēdam, gan ēdiena konsistencei, garšai un aromātam. 
Vai tiešām siers var mūs nomierināt, vai šokolāde uzmundrināt, vai sāļas uzkodas var noņemt sasprindzinājumu un vai asas garšvielas var uzbudināt? Vai kafija stimulē un glāze vīna nomierina? 
Kā nepārēsties un kā neielikt mutē kārtējo kārumu, pēc kura roka pati stiepjas? Kā pagatavot veselīgāk, un ātrāk?

Uz visiem šiem jautājumiem ir atbildes, kuras uzzināsiet arī Jūs. 
Piesakies Vasaras skolā pieaugušajiem, kur 24. augustā uztura speciāliste Ilze Lutere vadīs nodarbību ''Uzturs emociju līdzsvaram''!

 

Vasaras skolā pieejamas arī individuālas konsultācijas, kuru laikā uztura speciāliste Ilze Lutere palīdzēs izstrādāt individuālu uztura plānu, ņemot vērā katra īpašās vajadzības.


 

vasaras skola 2018

Vesels cilvēks ir arī skaists cilvēks - saka fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste dr. Solveiga Rudmieze.

Lai cilvēks būtu vesels un justos labi, ir jārūpējas gan par fizisko, gan emocionālo stāvokli. Svarīgi ir apzināties sevi kā vienu veselumu – tās ir gan emocijas un elpošana, gan kustības un ķermenis.

Vasaras skolas vingrošanas nodarbībās daktere iemācīs katru sajust un izprast savu ķermeni, kustības, elpošanu, parādīs kā atgūt iekšējo mieru un līdzsvaru, gūt prieku kustībās, atgūt spēku un enerģiju un vienkārši justies labi ar dažādu fizioterapeitisku un ārstnieciskā ciguna vingrinājumu palīdzību.

Vasaras skola pieaugušajiem - trīs burvīgas vasaras dienas pasakainā vietā, veltot laiku sev un savai labsajūtai.

 


   

Ārste psihoterapeite Dr. Dace Krūmiņa uzsver, ka veselīgu attiecību stūrakmens ir cieņa - kā pret sevi, tā pret otru.

Cieņa pret savām un otra jūtām, vēlmēm un vajadzībām. Spēja apzināties, ņemt tās vērā un rīkoties saskaņā ar tām ir svarīgs nosacījums emocionāli veselīgām attiecībām.
Katram ir sava pieredzes bagāža, kas veido uztveri, gaidas un priekšstatus par to kādām jābūt attiecībām. Tai pat laikā, mūsu sabiedrībā kā vērtība tiek pieņemta pašpietiekamība, stoicisms un emociju apspiešana. Bailes un noliegums daudziem izraisa izvairīšanos no sarunas par jūtām. Mēs varam tikai nojaust kā otrs jūtas, bet kamēr neesam par to pārrunājuši – tās ir tikai mūsu fantāzijas par otra jūtām un šīs fantāzijas ne vienmēr sakrīt ar realitāti! 
Veselīgās attiecībās vari būt patiess un atklāti runāt par savām vēlmēm un vajadzībām un otrs to ņem vērā. Nozīmīga ir spēja runāt par jūtām, uztverot otra teikto bez aizvainojuma un pasakot savas izjūtas bez pārmetuma. < Dr. Dace Krūmiņa >

Dr. Dace Krūmiņa - ārste psihoterapeite piedalīsies Vasaras skolā ar lekciju ‘’Kā veidot emocionāli veselīgas attiecības’’.