Pārlekt uz galveno saturu

Klīniskā un veselības psiholoģe Eva Stikāne

Profesionālo maģistra grādu psiholoģijā un psihologa kvalifikāciju specialitātē Klīniskais un veselības psihologs ieguvusi Latvijas Universitātē.

Profesionālo pieredzi guvusi strādājot kā klīniskais psihologs Krīžu un konsultāciju centrā “Skalbes”, Sociālajā dienestā un privātpraksē.

Eva sniedz psiholoģiskās konsultācijas bērniem, pusaudžiem, vecākiem un pieaugušajiem, kā arī, veic psiholoģiskās izpētes (Autisma diagnostiku/ADOS testu, Vekslera intelekta testu, Minhenes funkcionālās attīstības diagnostiku, Alenbaha aptauju, Psiholoģisko novērtēšanu ar intelekta struktūras testu), kas ietver emocionālās, uzvedības un intelektuālās sfēras izvērtējumu.

Savā darba procesā Eva integrē krīzes intervences, psiholoģiskās konsultēšanas, kognitīvi biheiviorālās terapijas elementus un smilšu spēles terapijas metodes, kas ir lieliska metode darbā ar bērniem, kuriem emocijas un pārdzīvojumus grūti izteikt vārdos.

Ārpus darba Evu saista ceļošana kopā ar ģimeni, kultūras pasākumi un grāmatu lasīšana.

“Ir gandarījums redzēt, ka klients ir ceļā uz sevis izzināšanu, pieņemšanu un iepazīšanu no jauna. Drosmīgs solis un izvēle, lai atgūtu prieku un brīvību pār savu dzīvi”.

 

Kontakti