Pārlekt uz galveno saturu

Sertificēta uztura speciāliste Marina Svētiņa.

Ikdienā es strādāju ar pusaudžiem un pieaugušajiem konsultatīvā un klīniskā praksē slimnīcā, konsultēju arī vecākus, kuru bērniem ir ēšanas traucējumi.

Nodarbojos ar uztura plāna izstrādi un atbilstoši veselības stāvoklim, piedāvāju  uztura korekcijas, konsultēju par uztura īpatnībām un diētas pielāgošanu dažādu slimību gadījumos, piemēram, pusaudžiem un pieaugušajiem ar ēšanas traucējumiem, virssvaru vai svara deficītu, pārtikas alerģijām un/vai nepanesībām,  gremošanas traucējumiem, diabētu vai kādu citu hronisku slimību ar uztura specifiku.

  Konsultācijas otrdienās laika posmos no  plkst. 16.00-18.30 (50 minūtes);
  Pirmreizējās konsultācijas cena - 60 EUR;
  Atkārtotas konsultācijas cena - 50 EUR;                  Uztura plāna sastādīšanas cena - 80 EUR;

  Kā sagatavoties vizītei?

  Pirms vizītes vismaz trīs dienas lūdzu rakstīt uztura dienasgrāmatu, jāņem līdzi nesen veiktas analīzes un izmeklējumus (ultrasonogrāfiju, datortomogrāfiju, asins analīzes. Konsultāciju laikā,  ņemot vērā pacienta emocionālo stāvokli, cenšos saprast kādas ir attiecības ar ēdienu, kādas grūtības, uztura paradumi, ievācu uztura anamnēzi.

  Pacientam tiek piedāvātas uztura rekomendācijas, pēc pieprasījuma individualizēts uztura plāns un risinājumi kā pakāpeniski mainīt uztura paradumus.