Pārlekt uz galveno saturu
Iepazīstieties!

Anita Salnāja klīniskā psihologa maģistra grādu ieguvusi Latvijas Universitātē. Kopš augstskolas absolvēšanas strādājusi kā klīniskais psihologs medicīnas sabiedrībā ARS, konsultējot un veicot psiholoģisko izvērtēšanu gan kognitīvajiem procesiem, gan personībai. Personības izpēti veic ar RSU izstrādāto Latvijas Klīnisko Personības Testu personām no 18 g. vecuma. Tas sniedz izvērstu priekšstatu par klīniskiem un funkcionēšanas traucējumiem, personības iezīmēm.

Veselības zinātņu maģistra grādu ieguvusi Uzturzinātnē. Kopš šīs programmas absolvēšanas strādā kā lektore starp augstskolu apvienotajā Uzturzinātnes maģistra studiju programmā. Zinātniskās intereses saistītas ar neirotisku ēšanas traucējumu izpēti.

Apvienojot visas līdz šim apgūtās zināšanas un metodes, var palīdzēt plaša spektra psiholoģisko grūtību gadījumos, kad cilvēks izjūt diskomfortu ikdienas funkcionēšanā. Savā darbā integrē īstermiņa dinamiskās konsultēšanas un kognitīvi - biheiviorālās terapijas elementus, nepieciešamības gadījumā izmantojot arī citas metodes klienta sūdzību novēršanā - pieaugušajiem un jauniešiem.

Ārpus darba saista aktīvā atpūta – monoslēpošana uz ūdens un pārgājieni.

Darba valodas: latviešu, krievu.