Pārlekt uz galveno saturu
Iepazīstieties!

Ar prieku informējam, ka darbu RSU Psihosomatikas klīnikā uzsāk sertificēta fizioterapeite Madara Sirmace.

Madara absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas bakalaura programmu veselības aprūpē ar specializāciju sporta jomā. Pieredze darbā ar traumatoloģijas un ortopēdijas pacientiem.

Šobrīd studē Almerijas Universitātē Spānijā fizioterapijas maģistra programmā Pamata Ķermeņa Apzināšanās Metode (BBAM). Programma ir ļoti cieša saistība starp fizisko ķermeni un emocionālo pasauli. Ķermeņa apzināšanās terapiju apgūst, lai efektīvāk spētu strādāt ar abām komponentēm vienlaicīgi.

Ķermeņa apzināšanās terapija ir fizioterapijas metode, kurā cilvēks apgūst, kā veicināt apzinātu un iemiesotu klātbūtni idkienas aktivitātēs. Šī pieeja ir vērsta uz cilvēku, un tās mērķis ir veicināt kontaktu ar “es” un veselību, un terapijas centrā ir praktisku prasmju apguve lietošanai ikdienas situācijās. Metode darbojas uz 4 dzīves jomām: fizisko, fizioloģisko, psiho-socio-kulturālo un eksistenciālo.

Ķermeņa Apzināšanās Terapija palīdzēs šādos gadījumos: psihiskās veselības izmaiņas, trauksme, depresija, ēšanas traucējumi, hroniskas sāpes, personības traucējumi, reimatoīdās saslimšanas.