Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām visus Psihoterapijā un Psihosomatiskajā medicīnā ieinteresētos studentus uz RSU Psihosomatiskās medicīnas un Psihoterapijas klīnikas organizēto informatīvo vakaru par rezidentūru programmā “Psihoterapija”.

Informatīvā vakara gaitā būs iespēja uzzināt tieši no programmas vadītāja doc. Artūra Utināna kā tiek īstenota “Psihoterapijas” rezidentūras programma, dzirdēt klīnikas virsārsta dr. Ernesta Puliņa-Ciņa uzrunu, iedvesmoties no ārzemju supervizora prof. Rutger Jan van der Gaag, iepazīties ar kolēģiem no Rezidentu Padomes, dzirdēt par studiju maksas finansēšanas iespējām, gūt jaunas atziņas dr. Artūra Miksona lekcijā. 

Tāpat šī būs izdevība aplūkot nākošās darba un studiju vietas kabinetus, kā arī saņemt atbildes uz visiem neskaidrajiem un neērtajiem jautājumiem no dažādu kursu psihoterapijas rezidentiem, kas dalīsies savā līdzšinējā pieredzē par rezidentūras programmu “Psihoterapija”.
Uz tikšanos 8.jūnijā!

 

Atrašanās vieta kartē

Telpa
Mārtiņa Zīles zālē 2

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: