Pārlekt uz galveno saturu

Dr. Oļegs Plesunovs ir RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas ārsts psihoterapeits.

2008.gadā absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, iegūstot ārsta grādu, un 2012.gadā psihoterapeita specialitāti.

Dakterim klīniskā darba pieredze ir vairāk nekā 14 gadi, sakot ar RSU katedru Grēcinieku ielā un turpinot RSU Psihosomatikas klīnikā.

Stundu pasniedzējs un lektors RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedrā kopš 2009. gada.

Dakteris uzskata, ka uzsākot psihoterapiju cilvēkam ir svarīgi būt gatavam paskatīties uz sevīm godīgi un spēt uzticēties citam. Pamata drošības sajūta, patstāvība un labs paštēls ir aktualitātes, ar ko sastopas itin katrs pacients, nonākot psihoterapijā. Panākot šos mērķus, cilvēks turpmāk spēj atklāt un attīstīt savas unikālas, radošas spējas, kā izveidot savas attiecības, dzīvi un atrast dzīves jēgu, un iemācīties tos baudīt.

Terapeits var kļūt par labu draugu, labu vecāka figūru, tomēr saglabājot attiecības psihoterapeita kabineta robežās. Iegūstot labu pieredzi pašam, rodas iespēja dalīties ar to arī ar citiem.

Darba metodes:

  • individuālā psihodinamiskā un psihoanalītiski orientēta psihoterapija pieaugušajiem un pusaudžiem;
  • psihofarmakoterapija.

„...apjaušot, ka ir kāds, kurš domā un jūt ar mums un kurš – kaut arī no tāluma – ir mūsu gara radinieks, pasaule kļūst par krāšņu dārzu.”

/Johans Volfgangs fon Gēte/

Kontakti